Twitterda En Çok Takip Edilenler – Top 10

Twitterda En Çok Takip Edilenler kimler? En çok takipçisi olan Twitter hesaplarını sizin için derledik.

690
0
en-cok-takip-edilen-twitter-hesaplari-kapak

Sosyal medyanın 2 numaralı sitesi Twitterda En Çok Takip Edilenler hesaplardan ilk 10’u sizin için sıraladık.

Listenin en dikkat çekici noktası, ABD dışından sadece 1 ismin olması.

Twitter Top 10 listesine giren isimler arasında; 7 Müzisyen, 1 Siyasetçi, 1 Futbolcu, 1 Talk Show program yapımcısı bulunuyor.


Cristiano Ronaldo / @Cristiano

Takipçi Sayısı : 36,1 Milyon

 

Britney Spears / @britneyspears

Takipçi Sayısı : 42,5 Milyon

 

Ellen DeGeneres / @TheEllenShow

Takipçi Sayısı : 45,1 Milyon

 

Justin Timberlake / @jtimberlake

Takipçi Sayısı : 47 Milyon

Rihanna / @rihanna

Takipçi Sayısı : 48,3 Milyon

 

Lady Gaga / @ladygaga

Takipçi Sayısı : 48,4 Milyon

 

Taylor Swift / @taylorswift13

Takipçi Sayısı : 60,1 Milyon

 

Barack Obama / @BarackObama

Takipçi Sayısı : 61,6 Milyon

 

Justin Bieber / @justinbieber

Takipçi Sayısı : 65,2 Milyon

 

Katy Perry / @katyperry

Takipçi Sayısı : 72,2 Milyon

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here