Youtube da En Çok Abonesi Olan 10 Kanal – 2018

Dünya'nın en popüler video paylaşım sitesinde, en çok takipçisi olan 10 kanalı görmek ister misiniz?

1261
0

Dünya’nın en çok ziyaret edilen ve en büyük video paylaşım sitesi olan Youtube’da en çok abonesi olan 10 kanal ı sizin için listeledik.

TOP 10 listemizin hemen hemen hepsinde YouTuberlar ve Müzik kanallı mevcut. Gelin birlikte listemize daha yakından bakalım.

 

10. WWE

Abone Sayısı : 33 Milyon
Video Sayısı : 36.804
Günlük Ortalama Abone Artışı : 66 Bin

Amerikan ünlü gösteri sporu World Wrestling Entertainment (Dünya Eğlence Güreşi) ‘nin resmi Youtube hesabı, özellikle son aylarda inanılmaz bir abone kazanımı içerisinde. Özellikle çocuklar kanalın en büyük ziyaretçi portföyünü oluşturuyor.

 

9. 5-Minute Crafts

Abone Sayısı : 33.8 Milyon
Video Sayısı : 2.101
Günlük Ortalama Abone Artışı : 116 Bin

Herkesin yaşadığı sorunlara basit ve etkili çözümler sunan kanallar son zamanların en gözde Youtube kanallarından. Sunduğu çözümler ve özellikle DIY (Do it yourself – Kendin yap) tarzındaki videolar ile Youtube da En Çok Abonesi Olan 10 Kanal listesinde olmayı fazlası ile hak ediyor.

8. Ed Sheeran

Abone Sayısı : 34 Milyon
Video Sayısı : 122
Günlük Ortalama Abone Artışı : 24 Bin

Son yılların belki de en yetenekli şarkıcıların başında gelen Ed Sheeran ile devam edelim. Özellikle zeytinyağı gibi sesi ve sempatik tavırları ile öne çıkan İngiliz sanatçı, Youtube kanalına ve takipçilerine özel bir ilgi gösteriyor.

 

7. JustinBieberVEVO

Abone Sayısı : 34.4 Milyon
Video Sayısı : 123
Günlük Ortalama Abone Artışı : Günde 2.000 abone kaybı yaşıyor.

Kanada asıllı şarkıcı son listemizde üçüncü sıradaydı. Son listemizde şarkıcının abone sayısı 5 milyon kadar artsa da, rakipleri güçlü bir şekilde abone kazandığı için Youtube da En Çok Abonesi Olan 10 Kanal listesinde 4 basamak birden gerilemiş. Ancak bu kanalın şarkıcının VEVO kanalı olduğu hatırlatalım.

 

6. Dude Perfect

Abone Sayısı : 34.5 Milyon
Video Sayısı : 186
Günlük Ortalama Abone Artışı : 32 Bin

Son zamanların gözde eğlenceli video kanalı ile devam edelim. Teksaslı bir grup gençten oluşan topluluk, son derece ilginç ve eğlenceli video hazırlıyorlar. Yükledikleri toplam 186 video 6 milyardan fazla izlenmiş.

 

5. HolaSoyGerman.

Abone Sayısı : 34.5 Milyon
Video Sayısı : 137
Günlük Ortalama Abone Artışı : 5.6 Bin

Neredeyse 1 yıldır video yüklemesi yapmayan Şilili Youtuber Germán Alejandro Garmendia Aranis’ın kanalı, komik ve eğlenceli videolara ev sahipliği yapıyor.

 

4. Canal KondZilla

Abone Sayısı : 39.5 Milyon
Video Sayısı : 823
Günlük Ortalama Abone Artışı : 51.8 Bin

Genelde Güney Amerika (çoğunluğu Brezilya) kökenli videolara ev sahipliği yapan kanal ile listemize devam edelim. Yükledikleri toplam 823 video toplamda 19 Milyardan fazla izlenmeye sahip.

 

3. Justin Bieber

Abone Sayısı : 41 Milyon
Video Sayısı : 132
Günlük Ortalama Abone Artışı : 16.9 Bin

Şarkıcının ismini biraz önce yedinci sırada gördük. Bu kanal ise Kanada asıllı şarkıcının kendi videolarından oluşan ve diğer kanala göre daha aktif kullandığı bir kanal.

 

2. T-Series

Abone Sayısı : 61.5 Milyon
Video Sayısı : 12.598
Günlük Ortalama Abone Artışı : 147.6 Bin

Hint asıllı şarkıcıların video kliplerini paylaşan kanal, günlük inanılmaz bir üye sayısına sahip. Günde çok fazla video klip yüklenen kanalın, günde kazandığı üye sayısı ise dudak uçuklatan cinsten.

1. PewDiePie

Abone Sayısı : 66 Milyon
Video Sayısı : 3.603
Günlük Ortalama Abone Artışı : 31.8 Bin

Geldik Youtube da En Çok Abonesi Olan 10 Kanal listemizin uzun zamandır değişmeyen bir numarasına.

İsveçli Youtuber Felix Arvid Ulf Kjellberg tarafından kurulan ve videoları şimdiye kadar 18 milyarı aşkın izlenme sayısına sahip olan popülerliğini artarak sürdürüyor. Yılda yaklaşık olarak 10 Milyon kazanan Felix, Dünya genelinde birçok Youtuber için ilham kaynağı.


 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here