GN Ne Demek?, İnstagram’da GN Nedir?

instagramda-gn-ne-demek

İnstagram diğer sosyal medya uygulamaları gibi günümüzün büyük bir bölümünde yaşadığımız bir sanal dünya haline geldi. Hal böyle olunca uygulamada birçok kısaltma da kullanılmaya başlandı. İnternette herkes instagramda gn ne demek aramasını yapmaya başladı.

GN Ne Anlama Geliyor?

İnstagram’da birçok kullanıcının kullandığı GN kısaltması aynı emojiler gibi İnstagram uygulamasında oldukça fazla kullanılıyor. Peki, gn nedir GN kısaltması kelime anlamı olarak good night anlamına geliyor. Özellikle gençlerin kullandığı bu kısaltmanın anlamı tam olarak bu.

İnstagram Kısaltmalarıyla Ünlü

İnstagram uygulamasında direkt mesaj bölümünde konuşan özellikle genç yaştaki kişiler arasında G.N harfleri çok kullanıldığı için birçok kişi g.n ne demek soruları soruyor. Bunun cevabını birçok kişi good night olarak bilse de özellikle kısaltmalardan pek hoşlanmayan ve kısaltmaları pek kullanmayanlar için bu kısaltma oldukça uzak.

Sosyal Medyada GN ve Tıpla Alakası

GN kısaltmasından habersiz olan birçok kişi gn ne demek tıp alanında mı kullanıyor sorusunu soruyor. Bu kısaltmayı tıp alanında kullanılan bir terim zanneden birçok kişi aramalarını tıp alanında yapıyor. Ancak tıp alanı olarak yapılan aramalarda kimse bir sonuca ulaşamıyor.

Ultrason ile Alakalı Mı?

Kullanıcılar tarafından GN yani good night ya da iyi geceler mesajının ne anlama geldiği konusunda yapılan bir arama da ultrasonda gn ne demek oluyor. Ancak kelimenin ultrasonla hiçbir alakası bulunmamakta.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz