Klavyede Olmayan Emojiler Nasıl Yapılır?

1511
0
klavyede olmayan emojiler

Klavyede olmayan emojiler konulu makalemizde siz okurlarımıza telefonda yada klavyede bulunmayan emojiler sunmaya çalıaşcağız.

Klavyede Bulunmayan Emojiler

Bilgisayar ya da telefon gibi cihazları günlük yaşamda sıklıkla kullanmaktayız. İçerisinde birbirinden farklı özelliklerin yer aldığı bu ürünlerden daima en iyi verimi almak, bizlere birçok açıdan oldukça iyi faydalar sağlayabiliyor.

Çünkü yapacağımız işlemleri bu sayede daha kolay ve hızlı bir şekilde yerine getirebiliyoruz. Bu cihazları etkin kullanmanın en iyi yollarından biri de, klavyeye yeterince hâkim olmaktır. Bildiğimiz gibi bu klavyelerin üzerinde birbirinden farklı semboller ve tuş kombinasyonları yer alıyor.

Bizler bazı durumlarda bu sembolleri yazılarımızda kullanmaya ihtiyaç duyuyoruz. Bazense mesajlaşırken bu sembollerden faydalanıyoruz. Mesaj yazarken kendimizi ifade etmede özellikle emojiler, en sık kullandığımız ifade öğeleri arasında yer alıyor. Ancak klavyede bulunmayan emojiler nedeniyle çoğu zaman ihtiyaç duyduğumuz görselleri kullanma şansımız olmuyor.

Fakat esasında bu emojilere ulaşmanın kolay bir yolu bulunmaktadır. Emojiler klavyede olmayan sorununu gidermek için başlat, tüm programlar, donatılar, sistem araçları ve karakter eşlem kısımlarını seçmeniz gerekiyor.

Burada, klavyede yer almayan tüm emoji çeşitlerine rahatlıkla ulaşmanız mümkündür. Şekilli emojiler klavye üzerinde nerede yer alır sorusuna yönelik olarak bu işlemler dizisini takip etmeniz, gerekli cevabı sizlere verecektir. Kullanmak içinse, kopyala yapıştır işlemini yapabilirsiniz.

Telefonda Olmayan Emojiler

Emojilerin çok sık bir şekilde kullanıldığı alanlardan biri de, telefonlardır. Bu bakımdan insanlar burada da mesajlaşma da emojileri çoğu durumda kullanmaktadırlar. Telefonda olmayan emojiler sorunu, yine insanların genel olarak karşılaştığı durumlardan biridir. Çünkü mobil cihazlar da emojilere çokça ihtiyaç olmaktadır. Bundan dolayı bu emojileri gerekli olan zamanlarda insanlar kullanmak istemektedirler.

Telefonlarda olmayan emojiler mesajlaşmalarda kullanmak için yapılması gereken şey, ilgili emojiyi bulup üzerine basılı tutarak kopyalamaktır. Bundan sonra yapılması gerekense mesajın olduğu bölüme bu emoji yapıştırmaktır. Bu yöntemle hem istediğiniz emojiyi kullanabilir ve hem de bu işlemi çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here