İnstagram Gizli Hesap Görme Nasıl Yapılır?

664
0
instagram-gizli-profil-görme

İnstagram gizli hesap görme konulu yazımızda siz okurlarımıza merak ettiğiniz bir kullanıcının instagram gizli profil görme nasıl yapacağınızı anlatacağız.

İnstagram Gizli Profil Görme Nasıl Yapılır?

Sosyal paylaşım uygulamaları içerisinde kendisine en üst sıralarda yer edinmiş bir uygulama olan İnstagram hususunda bir başka konuya değineceğiz. Bu konu kapsamında instagram gizli profil görme yönteminden ayrıntılı olarak bahsedeceğiz. Burada üzerinde durulacak bir başka husus da İnstagram kullanıcılarının uygulama ile alakalı kimi özelliklerin bulunmaması ya da kullanılamamasından kaynaklı şikâyetleri olmaktadır.

Peki, gizli instagram hesabı göreme işlemi nasıl yapılır? Bu mümkün müdür? İnstagram uygulamasının 2013 senesindeki sürümünde birtakım aksaklıklar bulunuyordu ve bu sürümü kullananların gizli profilleri görebilmesi son derece basitti. Görmeyi dilediğiniz şahsın profilini açıp daha fazla alanına tıklama yoluyla bağlantı bilgilerine erişebiliyordunuz. Bununla birlikte o kişinin bundan haberi olmadan oldukça pratik ve basit bir biçimde paylaşmış olduğu video, fotoğraf gibi çeşitli gönderilerini takip edebiliyordunuz.

Yalnız yapılmış olan son güncellemeler bu işleme müsaade etmemektedir. Hesabınıza giriş yapmanın ardından ayarlar bölümünden hesap ayarlarına basmanız lazım gelmektedir. Bu alandan gizli hesap seçeneğini işaretleyerek hesabınızı uzun işlemler gerektirmeyecek biçimde kolayca gizli bir hesaba dönüştürebilirsiniz. Paylaşımlarınız yalnızca takipçilerinize açık olmaktadır.

İnstagram Üzerinde Gizli Profil Görme Neden Bu Kadar Önemlidir?

Yaşadığımız çağda kişiler ister eski arkadaşları ister eski sevgilileri olsun instagram gizli hesapları görme olayını son derece merak etmektedirler. Belki de haklı birtakım nedenleri bulunuyordur fakat bu hususun fazlaca ehemmiyet arz ettiği ve büyük oranda merak konusu olduğu da kaçınılmaz bir gerçektir.

İnstagram’da Gizli Profiller Nasıl Görülür?

Ne yazık ki İnstagram uygulaması üzerinde gizli olan profilleri görebilmek olanaklı olmamaktadır. Bugünlerde kimi uygulamalar ya da kimi siteler İnstagram uygulaması dâhilinde gizlenmiş durumdaki profilleri görebilme vaatleri sunmaktadır ancak maalesef ki bunların neredeyse tamamı yalnızca bir vaat olmaktan öteye geçmemektedir.

Bunların birtakım mali anlamda kazanç sağlamak için oluşturulmuş tuzaklardan ibaret olduğu söylenmektedir. Fakat İnstagram profilini gizli olarak kullanmayı tercih etmiş kişilerin hesaplarını görebilmek adına kendi olanaklarınız ile bir şeyler yapmanız mümkün olabilmektedir. Örneğin yabancı bir ad ile yepyeni bir İnstagram profili oluşturabilirsiniz.

Açmış olduğunuz bu hesap aracılığıyla hesabını incelemeyi arzu ettiğiniz yani profili gizli olan şahsa arkadaşlık talebi ileterek, karşı tarafın bu talebi onaylaması sayesinde paylaştığı fotoğrafları ve videoları görebilmeniz mümkündür. İlerleyen zamanlarda İnstagram uygulamasını gizli olacak şekilde kullanmayı dileyen kişilerin hesaplarını görebilme işleminin olanaklı olması hususu da söz konusu olabilir diyebiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here