Eğlenceli Web Siteleri

56078
5
cani-sikilanlar-icin-ozel-web-siteleri-kapak

Eğlenceli web siteleri konu bu makalemizde siz değeli okurlarımıza birbirinde güzel, en eğlenceli ilginç internet siteleri sunmaya çalışıyor olacağız.

Eğlenceli İnternet Siteleri

Bilgisayarda zaman geçirmeye bir şey bulamayanlara özel; bazısı saçma bazısı çok hoşunuza gidecek İnternet dünyasındaki en sıra dışı siteleri sizin için derledik.


1. neave.com

İnteraktif eğlence sitesi ile tanışın. Bu sitede yer alan birbirinden değişik 9 uygulama sayesinde zaman öldürebilirsiniz.

Tavsiyemiz ise seveceğinizi umduğumuz TELEVISION uygulaması. Yaklaşık 1 dakikalık saçma videoların yer aldığı sitede ilginç videolar izleyerek kafanızı dağıtabilirsiniz. Kanallar arasında zaplama yapmak için fare  ile site de herhangi bir yere tıklamanız yeterli.

egelenceli_1

 

2. flashface.ctapt.de

Yüzlerce yüz, bıyık, saç, sakal, dudak gibi paletleri kullanarak kendi robot resminizi yapabilir, dilerseniz bir arkadaşınızın resmini yapıp mail ile gönderebilirsiniz.

egelenceli_2

 

3. mono-1.com

Bir kaç kişinin aynı açıdan resmini çekmişler. Kişilerin göz, dudak, burun gibi yüzlerindeki yerlere dokunuyorsunuz ortaya komik görüntüler çıkıyor. Eğlenceli ilginç siteler arasında yerini alıyor.

egelenceli_3

 

4. yearbookyourself.com

Siteye resminizi gönderiyorsunuz, size 1900 lü yıllardan günümüze nasıl göründüğünüzü gösteriyor. Dilerseniz resmi size e-mail ile gönderiyor. Değişik bir fikir güzel bir çalışma olmuş.

egelenceli_4

 

5. sanger.dk

Size “Ekranın kirlenmiş” diye söylenenlere açmanızı ve eğlenmenizi sağlayacak bir site. Ekranı yalayan şirin bir köpek.

egelenceli_5

 

6. pointerpointer.com

Eğlenceli siteler altıncısı pointerpointer sitesidir. Mausun imlecini mi kaybettiniz? Bu siteye girin ve imlecin nerede olduğunu size göstersin.

egelenceli_6

 

7. explore.org

Kalabalıktan yoruldunuz mu? Yorucu bir iş gününde kafanızı dinlendirecek bir şey mi arıyorsunuz? O halde bu siteye girin ve kutuplardan Okyanusya adalarına kadar dünyanın hiç aklınıza gelmeyecek yerlerini canlı olarak izleyin.

egelenceli_7

 

8. Elma Yiyen Kadın

Sürekli elma yiyen bu kadını doyurmak hiç kolay değil. Başta saçma gelecek ama oynadıkça hoşunuza gitmesi muhtemel.

egelenceli_8

 

9. cat-bounce.com

Kediler hep dört ayak üzerine düşermiş. Bu siteye girip kendiniz karar verin. 6 adet kediyi fare ile zıplatabilirsiniz. Eğlenceli siteler arasında yerini alıyor.

egelenceli_9

 

10. simonpanrucker.com

Fasulyeleri parmak ile ezdiğiniz bu site amaçsızlığın dibine vurmuş gibi. Birkaç fasulye ezdikten sonra tepkilerini görmek komik olabiliyor.

egelenceli_10

 

11. spielzeugz.de

Eğlenceli web siteleri bir diğeri ise spielzeugz’dır. Bir dikdörtgen alan içindeki baloncukları fare ile dağıtmaya çalışacağınız vakit geçirmelik bir site.

egelenceli_11

 

12. secretsfornicotine.com

Eğlenceli siteler bir diğeri ise arka planda çalan müzik eşliğinde, çok hoş geometrik şekilleri 3 boyutlu olarak çevirebilir, hayran hayran bakarak zaman geçirebilirsiniz.

egelenceli_12

 

13. weavesilk.com

Fare yardımı ile simetrik sanat eserleri çizebilir, dilerseniz kendi çizdiğiniz resmi bilgisayarınıza kayıt edip masa üstü duvar kağıdı olarak kullanabilirsiniz.

egelenceli_13

 

14. audepicault.com

Eğlenceli internet siteleri arasında olan audepicault.com ise, Elinizde 6 kişilik üflemeli çalgılarda oluşan bir orkestra var, siz fare ile hangisini seçerseniz o aktif oluyor ve sizin için mini bir konser veriyorlar.

egelenceli_14

 

15. incredibox.com

Bu sefer orkestranız 7 kişilik. Sizin için beatbox yapıyorlar ve tek amaçları var sizi eğlendirmek.

egelenceli_15

 

16. stars.chromeexperiments.com

Dünyadan sıkıldınız mı? Sizi o zaman şöyle evren dışına alalım. Farenizi kullanarak evrende inanılmaz bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

egelenceli_16

 

17. tweetping.net

Site siyah bir Dünya haritası şekilde açılıyor. Zaman geçtikte Dünya haritası renklenmeye başlıyor ve Dünya’nın neresinde Tweet atılıyorsa o bölgede ışık yanıyor, gerçek zamanlı olarak nereden Tweet atıldığını takip edebiliyorsunuz.

egelenceli_17

 

18. map.ipviking.com

Dünya üzerinde yapılan siber saldırıları anlık olarak Dünya haritası üzerinden takip etmenize yarayan bir site. Çekirdek çitleyerek film izler gibi izleyebilirsiniz.

egelenceli_18

 

19. map.ipviking.com

Yine bir başka dünya haritası tabanlı bir site. Hangi uçak nereye gidiyor görebilirsiniz. Dilerseniz uçak üzerine tıklayabilir, nereye gittiğini, uçağın resmini, kaç bin feet yükseklikten uçtuğunu görebilirsiniz. Değişik siteler arasında yerini alıyor.

egelenceli_19

 

20. hackertyper.com

Eğlenceli ilginç siteler sonuncusu olan bu site ise, klavyeden rastgele bastığınız tuşları, sanki hackermışsınızcasına yeşil yeşil kodlar halinde ekrana yazdıran site.

egelenceli_20

Bu yazımızda sizlere ilginç eğlenceli web siteleri sunmaya çalıştık. Umarım memnun kalmışsınızdır…

5 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here