Çift Saatlerin Anlamı Nelerdir?

654
0
çift-saatlerin-anlamı-2020

Çift saatlerin anlamı konulu makalemizde sizlere çift saatler ne anlama gelir ve çift gelen saatlerin anlamı nelerdir sorularını yanıtlamaya çalışacağız.

Çift Saatlerin Anlamı

Günümüzde insanların yoğun olarak önem verdiği konulardan biri de çift saatlerin anlamı olmaktadır. İnsanlar her şeye anlam yüklediği gibi çift saatlere de çeşitli anlamlar yüklemektedir.

Çift saatlerin birden fazla anlamı bulunmaktadır. İnsanlarda internet üzerinden araştırma yaparak çift gelen saatlerin anlamı ne demek bunu öğrenmeye çalışmaktadır. Geçmişten günümüze bu çift gelen saatlere verilen önem ve anlam oldukça artış göstermektedir. Bunu internetten yapılan araştırmaların başında çift saatlerin anlamı 2021 gelmesinden de anlamak mümkün olmaktadır. Daha fazlası için çift saatlerin anlamı yazımıza bakabilirsiniz.

Peki, çift gelen saatler ne anlama gelmektedir? Çift gelen saatlerin birden fazla anlamı var mıdır? Tüm bunlar kullanıcılar tarafından oldukça merak edilmektedir. Biz de kullanıcıların bu meraklarını göz ardı etmedik. Bu yüzden bu araştırmamızı çok merak ettiğiniz çift gelen saatler üzerine yoğunlaştırdık.

Çift Saatler Nelerdir?

Günümüzde insanlar saatlerin çift anlamı ne bunu öğrenmek istemektedir. Aşklarını ve sevgilerini zamana bırakan insanlar için saatlerin özellikle çift saatlerin anlamı oldukça büyüktür.

Bakalım çift saatler neler olmaktadır.

 • 01.01 – 13.13
 • 02.02 – 14.14
 • 03.03 – 15.15
 • 04.04 – 16.16
 • 05.05 – 17.17
 • 06.06 – 18.18
 • 07.07 – 19.19
 • 08.08 – 20.20
 • 09.09 – 21.21
 • 10.10 – 22.22
 • 11.11 – 23.23
 • 12.12 – 00.00

Çift saatler denildiğinde karşımıza çıkan saatler bunlardır;

 

01.01 Anlamı

Çift saatlerden ilki 01.01 olmaktadır. Bu saat dilimini günün ilk saatleri olarak ele alacak olduğumuzda eğer bu saat size denk gelmişse şunu iyi bilmelisiniz ki sevgiliniz veya eşiniz sizi seviyordur. Hayatınızda bulunan kişinin en sevdiği ve değer verdiği kişi sizsiniz.

Sizin de onun sevgisini hak etmeniz gerekmektedir. Çünkü hayatınızdaki kişinin size karşı duyduğu heyecan hiç azalmıyor. Eğer ilişkiniz yok ise yeni bir ilişkiye başlayacağınızı söylesek yalan olmaz. Bunun yanı sıra bir ilişkiniz var ise çok güzel bir ilişki içinde olduğunuzu söyleyebiliriz.

Hayatındaki kişinin karşına çıkabilecek en doğru kişi olduğunu söylemek gerekmektedir. Hayatının her anında her zaman yanında olacak birisine sahip olduğunu söylemek yerinde bir söz olacaktır. Hayatındaki kişiyi kaybetmemek için elinden ne geliyorsa yapmalısın. Çünkü o şuan seninle ilgili hayaller kurmakta ve geleceğini seninle planlamaktadır. Bununla birlikte hayatında olan kişi şuan seninle olmak için neler yapmazdı.

 

02.02 Anlamı

02.02 de çift saatler ve anlamları ile ilgili bir diğer saat dilimidir. Eğer size 02.02 saati gelmişse birisinin sizden hoşlandığını söylemek yanlış olmayacaktır. Fakat sizden hoşlandığını söylemek size aşık ve sizinle gelecek hayalleri kuruyor anlamına gelmemektedir. Bunun yanında güzelliğin, hareketlerin ve duruşun aklını başından almış gibi görünüyor. Şuan için seninle uzun vadede düşünceleri söz konusu değildir. Fakat sana güvenmek istiyor ve bu yüzden seni tanımak istiyor. Yani şuan doğru kişi olup olmadığını anlamak istiyor. Bu yüzden ona güzel bir şekilde yaklaşmalı ve kendini tanıtmalısın.

 

03.03 Anlamı

Çift saatler arasında yer alan bir diğer saat dilimi ise 03.03 olmaktadır. Bu saat dilimi de çift saatler ne anlama gelir içerisinde aranan saat dilimlerinden biridir. Senden hoşlanmakta olan kişinin sana aşık olmaya başladığını söylemek yanlış olmayacaktır. Henüz tutkulu bir aşk yaşanmasa da bunun için ilk küllenmeler oluşmuştur. Bu külleri ateşlendirmek ve ilişkinizi farklı bir boyuta taşımak için harekete geçmeniz gerekmektedir.

 

04.04 Anlamı

Hayatında seni senden çok seven birisi var. Bu kişinin değeri bilinmelidir. Hayatınızda olan kişi sizi sizden fazla düşünmektedir. Hayatta yaptığı her şeyi sizin için yapmaktadır. Bu kişiyi kaybetmek hayatta yapılacak en büyük hatalardan biridir. Bu kişi sizi ailesi olarak görmekte ve resmi olarak ailesi olmanızı istemektedir.

 

05.05 Anlamı

Bu saat dilimi umarız kimseye denk gelmez. Bu saat dilimi kime denk gelmişse hayatındaki kişiyi baya kırmış gibi görünmektedir. Bir an önce sevgilinizin gönlünü almanız gerekmektedir. Çünkü size çok fazla kızmış gibi görünmektedir. İnsanın sevgilisinin nefret edecek kadar kızgın olması bile insanı mutsuz eden bir durum olmaktadır.

 

06.06 Anlamı

Bu saat dilimine denk gelmişseniz o gün sevgilinizle plan yapmamanızı tavsiye ederiz. Çünkü o gün tersinden kalkmış desek yanlış olmaz. Oldukça sinirli ve ters olduğu bir güne uyanmıştır. Bu yüzden gönlünü almak istiyorsanız o gün bunun için hiç doğru bir gün değildir. Aranızın daha da bozulmaması için bugün buluşmamalısınız.

 

07.07 Anlamı

Bu saat dilimi denk gelmişse ve evliyseniz evliliğinizi bir üst boyuta çıkarmayı düşünmektesiniz. Hayatınızda olan kişi sizden bir çocuğu olsun istiyor. Eğer evli değilseniz bu saat dilimi evliliğin yakın olduğunu ifade etmektedir.

 

08.08 Anlamı

08.08 de çift saatleri anlamları konusunda önemli bir yere sahiptir. Hayatında biri var ise bu kişi seninle kahvaltı etmek isteyecektir. Bununla birlikte hayatında biri yok ise ve kahvaltı teklif eden biri varsa bu kişiyi kaybetmemelisiniz. Çünkü bu kişi sizinle oldukça ciddi düşünmektedir.

 

09.09 Anlamı

Bu saat dilimine denk gelmişseniz hayatınızda olan kişiden o gün içerisinde uzak durmanızda ve fazla konuşmamanızda fayda vardır. Bugün sizi kıracak ya da kızdıracak bir söz söyleyebilir. Bugün ilişkinizin sağlığı için sevginizle aranıza biraz mesafe koymalısınız.

 

10.10 Anlamı

Bu saat dilimi size denk gelmişse oldukça dikkatli davranmanızda yarar vardır. Çünkü sevgiliniz sizden ayrılmayı düşünüyor demek yanlış olmayacaktır. Aranızda olan sorunları bir an önce çözmeniz gerekmektedir.

 

11.11 Anlamı

Bu saat dilimine denk gelmişseniz sevgilinizden hediye beklemeye başlayabilirsiniz. Çünkü sevgiliniz size hediye almayı düşünüyor.

 

12.12 Anlamı

Sevdiğiniz kişi sizinle oldukça ciddi düşünüyor ve bu yüzden sizi ailesine anlatmak istiyor. Size o kadar çok değer veriyor ki ilişkinizi ileri bir boyuta taşımak istiyor.

 

13.13 Anlamı

Sevgiliniz sizinle bir şey konuşmak istiyor fakat konuşmaya utanıyor. Bu yüzden konuşmak istediği konuyu içine atmış gibi görünüyor. Bir an önce bu sorunları çözmenizde fayda var. Sevgilinize bu konuda yardımcı olmanız size ne söyleyeceği konusunu hızlandırabilir. Onu cesaretlendirmeniz ikiniz için de en iyisi gibi görünüyor.

 

14.14 Anlamı

Bu saat dilimine denk gelmişseniz heyecana kapılmaya başlayabilirsiniz. Çünkü hayatınızdaki kişi size evlenme teklifi etmeyi düşünüyor. Bunun için çeşitli düşüncelere girmiş gibi görünüyor. Bu açıdan kendini şanslı hissedebilirsiniz.

 

15.15 Anlamı

Sevgiliniz hayatın hareketliliğinden oldukça sıkılmış görünüyor. Bu yüzden seninle küçük bir kaçamak yapmak istiyor. Her an size bir tatil teklifiyle gelebilir. Sizinle hayatın stresinden uzaklaşmak ve tatil yapmak istiyor.

 

16.16 Anlamı

Sevdiğin kişi seni arkadaşlarına anlatıyor. Bunun için sevinmeden biraz düşünmek gerekmektedir. Sizden iyi şekilde bahsediyorsa sizi seviyor demektir. Böyle olduğunda ona rahatlıkla güvenebilirsiniz. Sizi arkadaşlarına anlatmasıyla birlikte ciddi düşündüğünü söylemek mümkün olabilir.

Saatlerin anlamları hayatın anlamları anlamında olduğu unutulmamalıdır.

KAYNAK: https://bilgiall.com/cift-saatlerin-anlami/

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here