iPhone Video indirme Nasıl Yapılır?

620
0
iphone-youtube-video-indirme

iPhone video indirme programı konulu makalemizde siz değerli okurlarımıza ios video indirme işlemi nasıl yapılacağını anlatacağız.

iPhone video indirme işlemi

Günümüzde iPhone telefon kullanımı günden güne artış göstermektedir. İphone’nin işletim sistemi diğer telefonlardan farklılık göstermektedir. Bu yüzden de iPhone Youtube video indirme de farklı bir şekilde oluşmaktadır. iPhone kullanan insanlar da internet üzerinden arayışa girmektedir. Video indirebilmek için çeşitli uygulamalar aramaktadır. Aslında video indirmek için birden fazla video indirme programı söz konusudur.

Fakat her video indirme programı Apple telefonları için uygun olmamaktadır. Bu yüzden apple kullanıcıları iPhone video indirme programı diye internette arayışa girmektedir. Bu arama neticesinde de bir sonuca ulaşamayan ios kullanıcıları bu sefer de ios video indirme olarak internette arama yapmaktadır.

Genel olarak iPhone kullanıcıları için oluşturulan müzik indirme programlarından bazıları şunlardır:

 • bkz
 • Toplam Dosya
 • Kestirmeler

Bu programlar iPhone video indirme programı 2021 kapsamında kullanılabilecek popüler uygulamalardan bazılarıdır. iPhone telefona sahip çoğu kullanıcı bu programlar aracılığıyla telefonlarına video indirmektedir.

İOS Youtube‘dan Video Nasıl İndirilir?

Apple kullanıcısıysanız ve ios Youtube video indirme istiyorsanız aşağıdaki adımları takip etmelisiniz.

 • İlk olarak Youtube uygulamasına girip indirmek istediğiniz videonun URL’sini kopyalamanız gerekmektedir.
 • Daha sonra telefonunuza indirmiş olduğunuz iPhone Youtube video indirme programı olan vitebox uygulamasını açın.
 • Vitebox uygulamasını açtıktan sonra kopyalamış olduğunuz URL’yi yukarıda yer alan kutucuğa yapıştırın.
 • Daha sonra videoyu oynattığınızda karşınıza x işareti çıkacaktır o x işaretine tıklayın ve karşınıza gelen reklamı kapatın.
 • Sonrasında karşınıza videoyu otomatik olarak indirmek istediğiniz formatlar çıkacaktır. Bu formatlardan size uygun olanı seçtiğinizde indirme işlemi başlayacaktır.
 • İndirme işlemini takip etmek için sol üstte yer alan menüye girip orada karşınıza çıkacak olan Download Queue tıklayarak indirme işlemini takip edebilirsiniz.
 • En son işlem olarak share tuşuna tıklayıp videonuzu fotoğraf kısmına kaydetmek için save video kısmına tıklayın.

Tüm bu aşamaları eksiksiz yerine getirdiğiniz taktirde iPhone Youtube müzik indirme bu kadar kolay bir şekilde yapılmaktadır.

Youtubeden İndirilen Videoyu Mp3 Formatına Döndürme

İnsanlar ios Youtube video indirme işlemini gerçekleştirdikten sonra bazen indirdikleri videoları mp3 haline dönüştürmek istemektedir. Bunu yapmakta belli aşamaları beraberinde getirmektedir. Bu aşamalar şu şekildedir:

 • İlk olarak indirme işlemi tamamlandıktan sonra indirdiğiniz videolara Downloaded Video kısmından erişim sağlayabilmektesiniz.
 • Daha sonra video başlığınızın hemen sağ kısmında bulunan + işaretinin üst kısmında sonsuz işaretine benzeyen bir işaret olacaktır. O işarete tıkladığınızda videonuz otomatik olarak mp3 e dönüştürülmeye başlayacaktır.
 • Mp3 uygulamasına dönüştürmek istediğiniz videoların işlemi bittikten sonra bu müziklere Downloaded MP3 alanından erişebilirsiniz.
 • Daha sonra share tuşuna basıp videolarınızı görüntülemek istediğiniz uygulamayı seçip görüntüleyebilirsiniz.

Diğer Sitelerden (Facebook, Twitter) Video İndirme Nasıl Yapılır?

Facebook, Twitter gibi farklı sosyal medya sitelerinden video indirme programı iPhone için program aranmaktadır. Aslında burada da Youtube için video indirme basamaklarının aynısını kullanarak video indirebilirsiniz. Yine de nasıl indirileceğinden biraz bahsedelim.

İlk olarak Youtube uygulamasına girip indirmek istediğiniz videonun URL’sini kopyalamanız gerekmektedir. Daha sonra telefonunuza indirmiş olduğunuz iPhone Youtube video indirme programı olan vitebox uygulamasını açın. Vitebox uygulamasını açtıktan sonra kopyalamış olduğunuz URL’yi yukarıda yer alan kutucuğa yapıştırın.

Daha sonra videoyu oynattığınızda karşınıza x işareti çıkacaktır o x işaretine tıklayın ve karşınıza gelen reklamı kapatın. Sonrasında karşınıza videoyu otomatik olarak indirmek istediğiniz formatlar çıkacaktır. Bu formatlardan size uygun olanı seçtiğinizde indirme işlemi başlayacaktır. İndirme işlemini takip etmek için sol üstte yer alan menüye girip orada karşınıza çıkacak olan Download Queue tıklayarak indirme işlemini takip edebilirsiniz.

Son işlem olarak share tuşuna tıklayıp videonuzu fotoğraf kısmına kaydetmek için save video kısmına tıklayın. Sonuç olarak iPhone da video indirme işlemi böyle olmaktadır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here