Turkcell Bedava Dakika Kazanma

389
0
Turkcell-bedava-dakika

Turkcell bedava dakika 2021 konulu bu makalemizde sizlere Turkcell bedava dakika kazanma yollarını anlatmaya çalışıyor olacağız.

Telefon operatörleri çeşitli kampanyalar yaparak kullanıcılarının bedava dakika kazanmasını sağlamaktadır. Bu operatörler arasında Turkcell de bulunmaktadır. Turkcell hat kullanıcıları firmanın sunduğu hediye dakika yöntemlerini kullanarak ücret ödemeden doya doya konuşma imkanı elde edebilmektedirler. Turkcell geçmiş yıllarda yaptığı gibi Turkcell bedava dakika 2021 kampanyaları da düzenlemektedir.

Turkcell Bedava Dakika Kazanma Yolları Nelerdir?

Turkcell operatörünü kullanan faturalı ya da faturasız hat sahipleri çeşitli yollarla dakika kazanma şansı elde edebilmektedir. Bunun için kişilerin çeşitli şartları yerine getirmesi gerekir. Türkcell bedava dakika kazanma yollarından bazıları şunlardır;

 • Yeni Hat Alarak
 • Turkcell’e Geçiş Yaparak
 • Turkcell Uygulamalarını Kullanarak
 • Tl Yükleyerek
 • Faturalı Hatta Geçiş Yaparak

Bu yolları tercih eden kişiler aldıkları paketlere ek olarak çeşitli dakika ve internet gibi kazanımlar elde edebilmektedir. Bunun için kişilerin güncel Turkcell kampanyalarını takip etmesi gerekir.

Turkcell Uygulamalarını Kullanarak Ücretsiz Dakika Kazanma

Kişiler Turkcell ücretsiz dakika kazanmak istediklerinde Turkcell’e ait uygulamaları kullanabilirler. Kişilerin bedava dakika kazanmak için öncelikle Turkcell’in Dijital Operatör ve bip gibi uygulamaları indirip kullanabilirler.

Dijital Operatör Uygulamasını Kullanarak Bedava Dakika Kazanma

Turkcell kullanıcıları Turkcell operatörüne ait olan Dijital Operatör uygulamasını indirerek bedava dakika kazanma şansı elde edebilirler. Bu uygulamayı telefonlarına indirdikten sonra uygulamaya ait olan salla kazan kampanyasına katılıp sallama yaparak bedava dakika kazanabilirler.

Bip Uygulaması İle Bedava Dakika Kazanma

Turkcell hat kullanıcıları firmanın kullanıcılara sunduğu bip uygulamasını indirip kullanarak da bedava konuşma kazanma imkanı kazanabilirler. Bunun için bip uygulaması üzerinde bulunan çeşitli kanalları takip etmeleri gerekir. Aynı zamanda bipte bulunan süpriz nokta kanalını takip ederek belirtilen sürpriz noktalara gittiklerinde Turkcell hediye dakika kazanma şansı elde edebilirler. Ayrıca bip’in özel günlere özel verdiği bedava konuşmaları kullanabilirler.

Tl Yükleyerek Bedava Dakika Kazanma

Turkcell kullanıcıları hatlarına tl yüklediklerinde de paketlerinden farklı olarak bedava konuşma hakkı kazanabilirler. Bunun için hazır kart kullanıcılarının hatlarına 35 tl ve daha yüksek miktarlarda tl yüklemesi yapmaları gerekir. Bu sayede hafta sonu Turkcell hat kullanıcılarıyla sınırsız konuşma hakkı elde ederler. Bunun dışında bip kullanıcıları 1 tl karşılığında 100 dk kazanma şansı elde edebilmektedir. Bunun dışında Turkcelle geçiş yapan kişiler normal tarifeler için ödenen ücretlerden daha az ücret ödeyerek Turkcell dakika kazanma şansı elde edebilmektedir.

Yeni Hat Alarak Bedava Dakika Kazanma Fırsatı

Turkcell yeni hat alarak Turkcelle geçiş yapan kullanıcıları için de Turkcell dakika kazanma şansı sunmaktadır. Yeni hat alanlar kendilerine özel tanımlanan paketleri satın alabilirler ve paketlerine ek olarak kazandıkları dakikaları kullanabilirler. Bunun dışında yeni hat alanlar daha uygun ücretlere paket yapma şansı elde ederek uzun konuşmalar yapabilirler. Firmanın yeni hat alanlara sunduğu Turkcell her yöne bedava dk kampanyaları faturalı ya da faturasız hat alınması durumuna bağlı olarak değişebilmektedir.

Faturalı Hatta Geçiş Yaparak Bedava Konuşma Kazanma

Faturasız hat sahibi olan Turkcell kullanıcıları faturasız hatta geçiş yapmak istediklerinde Turkcell bedava konuşma kazanabilmektedir. Bu kişileri belirleyecekleri fatura limiti sayesinde normal zamanda kullandıkları konuşma dakikalarından daha avantajlı kullanım elde ederler.

Turkcell Faturasız Hat Alarak Bedava Konuşma Kazanma

Turkcell telefon operatörü Turkcelli tercih eden müşterileri için türkcell bedava dakika kazanma 2021 kampanyalarına devam etmektedir. Bu kampanyalar içinde yeni olan kampanya ise ile özel fırsat kampanyasıdır. Turkcell hat alan kişiler 1000 dk kazanma şansı elde edebilmektedir. Bu kampanyayı katılmak isteyen kişilerin 25 tl yüklemeleri gerekmektedir. Bu sayede 12 ay boyunca ücret farkı olmadan her yüklemelerinde ayda 1000 dk konuşma yapabileceklerdir. Turkcell bu kampanyayı bazı illere yapmaktadır.

Bu illerden bazıları şunlardır;

 • İzmir
 • Adana
 • Edirne
 • Bursa
 • Antalya
 • Konya
 • Afyon
 • Şanlıurfa
 • Hatay
 • Sakarya
 • Van

Bu kampanyadan yararlanmak isteyenlerin İLFATURASIZ 1000DK yazıp 2200 numarasına mesaj atmaları gerekmektedir. Bu gibi yeni Turkcell bedava dk kazanmak isteyenlerin Turkcell web sayfasını ve uygulamalarını takip etmeleri gerekmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here