iPhone internetsiz Müzik Dinleme Nasıl Yapılır?

422
0
iphone-internetsiz-müzik-dinleme

iPhone internetsiz müzik dinleme isimli bu makalemizde siz değerli okurlarımıza internetsiz müzik dinleme iPhone nasıl yapılacağını anlatmaya çalışıyor olacağız.

iPhone’da İnternetsiz Müzik Dinleme

Günümüzde birçok iPhone kullanıcısı için müzik dinleme arayışları günden güne artmıştır. İnternet olduğunda keyifle dinlenen müzikler internet olmadığında dinlenemez durumdadır. Ancak kullanıcılar sevinmelidir ki internetsiz müzik dinleme iPhone sistemi için bir sürü uygulama bulunur.

iPhone internetsiz Müzik Nasıl Dinlenilir?

Yeni nesil teknolojik telefonların hayata girmesiyle, nadirde olsa bazı teknolojilerin kullanılmaz hale gelmesine sebep olmuştur. Bu hususta, yeni nesil telefonların devrini kapattığı teknoloji ürünlerinden birisiyse müzik çalarlar olmuştur.

Günümüzde ekstra olarak müzik çalarların kullanımından daha çok, yeni nesil telefonların müzik görevini üstlendiği net olarak görülebilir. Ek olarak söylenebilir ki günümüzde giderek popüler hale gelen iPhone internetsiz müzik dinleme uygulamaları, yeni nesil telefonların bu alanda daha da çok öne çıkmasındaki en önemli etken olmuştur. Bu belirtilen servisler bazı şartları da kullanıcılardan istemiştir.

Müzik dinleyebilmek için çevrim içi olmanın gerektiği ya da Spotify gibi müzik uygulamalarına belirli ücretleri ödeme gibi hususlar bulunur. Hem uygulamada çevrim içi olmadan hem de ücretsiz olarak iphone çevrımdışı müzik dinleme nasıl olur?

Bunun için oldukça popüler ya da yeni açılan birçok iPhone internetsiz müzik indirme programı App Store platformunda bulunur. Örnek olarak verilebilir ki Android işletim sistemine göre daha farklı bir sisteme sahip olan iOS işletim sisteminde kullanıcılar, iPhone da internetsiz müzik dinleme yapabilmek için en uygun yöntem olarak uygulamaların kullanılmasıdır.

Noon Pacific Uygulaması

Genelde Soundcloud platformuna sahip olan iPhone internetsiz müzik uygulaması olan Noon Pacific uygulaması, oldukça basit bir arayüze sahip ama aynı zamanda oldukça da kapsamlı uygulamaya sahiptir. Bu uygulama kullanıcılarından hiç bir ücret talep etmeksizin kolayca kullanılabilen uygulama, güncel olarak yeni çalma listeleriyle öneriler sunmaktadır.

Spotify entegrasyonu yapabildiğiniz Noon Pacific uygulaması, bu entegrasyon sonrasında kullanıcıların müziklerini indirebilmesine de olanak sağlıyor. Elbette bunun için Spotify Premium hesabının bulunması gerekiyor.

Bravo Music Play Uygulaması

iOS işletim sistemi için geliştirilmiş oldukça bilinen müzik uygulamalarından biri olan Bravo Music Play uygulaması, kullanıcılarına video kliplerinin bile indirilebilmesi olanağını sunuyor. Beğenilen müzikleri klipleriyle birlikte indirebileceğini belirten uygulama, istenildiği taktirde direkt ses dosyası olarak da indirilebileceğini belirtiyor. Bravo Music Play uygulaması tarafından sunulan birçok indirme ayrıcalığı, Apple internetsiz müzik dinleme keyfine varılmayı sağlıyor. Ek olarak belirtilmesi gerekir ki indirilen müzikler çevrimdışı olarak da dinlenebiliyor.

iPlay Çevrimdışı Müzik Çalar Uygulaması

Bir diğer internetsiz müzik dinlenebilen uygulamalardan birisi de iPlay uygulaması. Ancak iPlay uygulamasının sistemi biraz daha farklıdır. Diğer uygulamalarda olduğu gibi iPlay uygulamasında da doğrudan müzikleri indirmenin yapılabilmesi gibi bir durum sağlanmıyor.

Ancak elbette buna başka bir çözüm üreten firma uygulamada müzik aktarması yöntemini sunuyor. Cloud müzik dinleme uygulaması da denilebilen uygulama, Google Drive gibi bulut depolama sistemlerinden istenilen müziklerin aktarılmasını sağlıyor. Bir diğer uygulamanın özelliği de, aktarılan bu müziklerin de istenildiği zaman iPhone internetsiz müzik dinleme yapılması olanağını sunuyor.

GO Müzik Uygulaması

iPhone internetsiz müzik dinleme uygulamaları bir çok çeşitli seçeneklerle kullanıcılara müzik dinleyebilme olanağı sunuyor. Bunlardan diğer bitanesi de GO Müzik uygulaması, birde belirtilebilir ki iPlay uygulamasına oldukça benziyor. Aynı şekilde bu uygulamada da Cloud servisler sayesinde müzik yüklemesi yapılabiliyor.

Google Drive, OneDrive gibi servisler üzerinden müzikler kolayca yüklenilebileceği gibi, internet ağ yoluyla transfer özelliğinin kullanılarak da istenilen müzikler de uygulama içerisine atılabiliyor. Daha sonra da kullanıcılar internetsiz müzik dinleme özelliğini gönül rahatlığıyla dinleyebilirler. Böylece GO Müzik uygulaması sayesinde iPhone çevrimdışı müzik dinleme sağlanmış olur.

Spotify Premium Uygulaması

Günümüzde en popüler müzik uygulaması olan Spotify uygulaması, diğer ücretsiz uygulamalardan farklı bir durum olup belirli bir düşük bir abonelik ücretiyle beraber Spotify müzik uygulamasının da kullanılması mümkün olur. Spotify uygulamasının Premium aboneliği alındığı taktirde, istenilen müziklere ulaşılabilir.

Bir de ek olarak, seçilen müzikler indirilebilir. Daha sonrasında sadece Spotify hesabına girilmesiyle çevrim dışı olunsa bile bu indirilen müzikler istenildiği zaman dinlenebilir. İnternetsiz müzik dinleme hususunda yardımcı uygulamalar arasında gösterilen bu uygulama en çok kullanılan uygulamadır. Diğer uygulamalar gibi internetsiz müzik iPhone platformunda da mümkün kılınmış olur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here