Türk Telekom Salla Kazan Kampanyası

avea-salla-kazan

Türk Telekom salla kazan kampanyası hakkından bilgiler vereceğimiz bu makalemizde sizlere nasıl yapılacağını anlatmaya çalışacağız.

Türk Telekom Salla Kazan Kampanyası

Türk Telekom’un en çok internet ve en çok dakika kazandıran uygulaması Sil Süpür, bazı durumlarda farklı bir firmanın uygulaması olan salla kazan ile karıştırılabiliyor. İnternette Avea Salla Kazan olarak aratılan bu uygulama aslında Türk Telekomda Salla Kazan olarak geçmemektedir. Salla Kazan Turk Telekom özelliği olmayıp, firmanın sağladığı alt yapı ve hizmetler doğrultusunda, Online İşlemler içerisinde yer alan Sil Süpür özelliği olarak adlandırılması daha doğru olacaktır.

Türk Telekom Sil Süpür Nedir?

Türk Telekom’un kullanıcılarına sağladığı ve web sitesinde yer alan Online İşlemler menüsünün uygulaması, yine Online İşlemler olarak Google Play ve AppStore’da yerini çoktandır almış durumda. Bu uygulama içerisinde birbirinden farklı birçok özellik mevcut.

Mevcut özelliklerin en başında ise uygulama içinde yer alan bir hediye paketi görüntüsünde bulunan, küçük bir bölümden ibaret. Bu bölüm, Sil Süpür olarak adlandırılan ve hediyeler dağıtan bölümün ta kendisi.

Türk Telekom, rakip GSM operatörlerinin yapmış olduğu salla kazan uygulaması işleminden farklı olarak, Online İşlemler uygulaması içerisinde Sil Süpür özelliği sunmuş ve yine salla kazan yap özelliğinden farklı olarak, Sil Süpür özelliği ile hediye dağıtmayı uygun bulmuştur.

Her iki uygulama ve kazançların birbirinden farkını öğrenmek için Google’da salla kazan nedir ve rakip firmanın sunmuş olduğu salla kazan nasıl kullanılır sorularını araştırabilirsiniz. Türk Telekom Sil Süpür’e dönecek olursak, Sil Süpür’ün temel amacı, tüm Türk Telekom müşterileri için bedava dakika ve bedava internet sağlamaktır.

Türk Telekom Sil Süpürle Dakika Kazanma

Sil Süpür özelliğinden faydalan ve sen de bedava dakika Türk Telekom kazan. Bunu gerçekleştirebilmek için yapman gerekenler çok basit.

Online İşlemler’i cep telefonuna indir ve sırası ile aşağıdaki adımları takip et;

  • Uygulama içinden Mobil’i tıkla (Diğer seçenekler internet ve ev telefonu)
  • Telefon numaranız bölümüne cep numaranı başında sıfır olmadan yaz.
  • Şifreni yaz. (Şifren yoksa Şifre Al butonuna bas ve temin et)
  • Uygulamanın sağ üst köşesindeki hediye paketini tıkla.
  • Sil Süpür’ü seç ve bedava dakikanı kazan.

Not: Bu işlem sonrası dakika kazanmanız garanti değildir. Sil Süpür, farklı bir hediye de sunabilir.

Türk Telekom Sil Süpürle Bedava İnternet

Türk Telekom Sil Süpür, yalnızca bedava dakika veren bir uygulama ve özellik değildir. Türk Telekom’un sunmuş olduğu Sil Süpür özelliği sayesinde, hattınıza bedava dakika, bedava internet, bedava Mood ve daha birçok Türk Telekom servisi kazandırabilirsiniz.

Yine de uygulamanın sıklıkla bedava dakika ve bedava internet verdiğini söyleyebiliriz. Türk Telekom Sil Süpür özelliğinden istifade ederek bedava internet kazanmak istiyorsanız, uygulamanın her hafta Çarşamba günü aktif ettiği Sil Süpür özelliğini kaçırmayın.

Çarşamba günleri sunulan ve yenilenen bu özellik sayesinde, her hafta 1 gün ve yalnızca 1 defa kullanabilme limiti ile Sil Süpür yapabilirsiniz. Sil Süpür’de dakika kazanma işlemi ile aynı şekilde uygulanan bu yöntem, önce uygulamaya girmeniz, mobili seçmeniz, telefon numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak Sil Süpür işlemini sağlamanız ile aynı sıralamayı içeriyor.

Birebir aynı işlemi yaptıktan sonra ise Türk Telekom tarafından hattınıza bedava dakika ya da bedava internet tanımlanacaktır. Türk Telekom’da her hafta sıklıkla 2 GB bedava internet kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Türk Telekom Online İşlemler Özellikleri

Türk Telekom Online İşlemler menüsü ve uygulaması içerisinden faydalanabileceğiniz özellikler arasında Sil Süpür, fatura gözlemleme, güncel fatura takibi, fırsat ve kampanyalar, taahhüt bilgileri, tarife değişikliği ve saymakla bitmeyecek birçok özellik mevcut. Bütün bu fırsatlar ve daha fazlasından yararlanabilmek için Sil Süpür uygulamasını indirmeyi unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz