Türk Telekom Bedava Dakika Kazanma Yolları

türk-telekom-bedava-dakika

Türk Telekom bedava dakika konulu makalemizde siz değerli okurlarımıza nası yapılacağı hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Türk Telekom Bedava Dakika Kazanma 

Türk Telekom’da bedava dakika kazanmak ve kazandığınız dakikalar ile hem Türk Telekomlular hem de her yöne görüşme yapmanız mümkün. Türk Telekom bedava dakika dağıtan çok özel kampanyaları ve uygulamalarına devam ediyor. Eğer siz de Türk Telekom abonesiyseniz, Türk Telekom hediye dakika uygulama ve yöntemleri konulu içeriğimizi dikkatle okuyarak, tarifenize en uygun kampanyalar kapsamında bedava dakika kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Nasıl Bir Operatör?

Türk Telekom Türkiye’nin en eski Telekom operatörüdür. Buna rağmen mobil hat ile ilgili işlemler ve GSM hat sahiplerine verdiği hizmete 2016 yılında AVEA adlı İtalyan asıllı firmanın Türkiye haklarını alarak başlayan Türk Telekom, bu anlamda genç bir servis sağlayıcı denilebilir. Avea her yöne bedava dakika yapma işlemleriniz için doğru adres olacaktır. Zira tüm mobil hat sahipleri ile birlikte Avea’nın kullanım hak ve müşterileri de Türk Telekom Mobil’e devredilmiştir.

Türk Telekom’da Bedava Dakika Yapma

Dakikalarınız ve arama paketleriniz yetmiyorsa, TT dakika bedava hediyelerinden yararlanarak ücretsiz dakika kazanma fırsatı elde edebilirsiniz. Bedava dakika Türk Telekom tarafından sıkla dağıtılan bir hediye olup, Online İşlemler, çeşitli uygulamalar ve kampanyaları takip ederek bolca dakika kazanabilirsiniz. En basit örneği ile Sil Süpür kampanyasından dakika kazanma işlemi üzerinden gidecek olursak;

  • Türk Telekom Online İşlemler uygulamasına girin
  • Giriş sağladıktan sonra hediye bölümüne ulaşın
  • Sil Süpür seçeneğini tıklayın
  • Karşınıza çıkan ekranı parmağınızla temizleyin ve dakika/internet kazanın

Her hafta, hafta arasında yer alan Çarşamba günleri Türk Telekom ücretsiz dakika kazanabileceğiniz Sil Süpür yeni deneme günüdür.

TT Bedava Dakika Hilesi Var Mı?

Türkiye’nin üç büyük GSM Operatöründen biri olan Türk Telekom bedava dakika hilesi 2021 araştırmalarınıza olumlu cevap alabileceğiniz bir firma değil. Büyük GSM operatörlerinden biri olan ve yıllardır hizmet veren Türk Telekom, alt yapı ve diğer çalışmaları ile buna olanak sağlamıyor. Hatlarınız için böyle bir araştırma yapmak yerine, Telekom güncel kampanyalarından yararlanarak da yüzlerce dakika bedava konuşma kazanabilmeniz mümkün.

Türk Telekom 2021 Bedava Dakika Kazanma

Türkiye’nin telekom konusundaki önder kuruluşu ve yerli firması olan TT’da bedava dakika kazanmak için en güncel kampanyalardan haberdar olmanız yeterli. Türk Telekom’un bedava dakika paketlerinin olduğu, faturalı ve faturasız hatlar tarafından faydalanabilen birçok kampanya mevcut.

Bu kampanyalar arasında Hediye Her Yöne Konuşma ve Sosyal Medya Kampanyası oldukça dikkat çekiyor. Kampanyaya katılım için HERYONE DK yazıp 5555’e göndermeniz yeterli. Faturasız hatlar için geçerli olan kampanya, her ay bir defa 30 TL yüklemeleri karşılığında haftalık 1 saat ücretsiz konuşma hakkı kazanıyorlar.

Türk Telekom hediye dakika 2021 kampanyaları arasında bir diğer kampanya için GECE yazıp 4545’e SMS atabilir ve her akşam 21:00 ile sabah 09:00 arası sınırsız konuşma ve hediye dakika kazanabilirsiniz. Bu kampanya için de aynı koşullar geçerli olup, aylık 30 TL yüklemeniz karşılığında hediye dakika kazanabiliyorsunuz.

Türk Telekom Hediye Dakika Veren Uygulamalar

Türk Telekom ücretsiz dakika veren en önemli uygulama, Türk Telekom Online İşlemlerdir. Burada yer alan Sil Süpür adlı kampanya ile her hafta bedava, hediye dakika kazanabilirsiniz. Şimdilik farklı bir uygulama üzerinden TT bedava dakika kampanyası bulunmasa bile Online İşlemler ile haftalık 250 dakika kazanma ihtimaliniz bir hayli yüksek. Ayrıca, Online İşlemler ile güncel kampanya ve ücretsiz dakika ile ilgili tüm gelişmeleri cebinizden takip edebilir, yeni bir kampanya yayınlandığında anında faydalanabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz