Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası Çıkmıyor

464
0
Türk-Telekom-Sil-Süpür-Kampanyası

Türk Telekom  sil süpür kampanyası çıkmıyor konulu bu makalemizde siz değerli okurlarımıza bunun çözümü nasıl yapılacağını anlatmaya çalışacağız.

Türk Telekom Sil Süpür Çıkmıyor Çözüm

Türk Telekom operatörü, kullanıcı kitlesine sil süpür kampanyası sunmaktadır. Ülkemizin bu GSM şirketi böylesi bir kampanya ile kullanıcı müşterilerine birçok hediye internet ve dakikalar dağıtmaktadır. Her hafta bedava internet ve bir sürü hediye dakikalar ile insanlar sosyal medya keyfini sürmektedir.

Türk Telekom, her hafta Pazartesi günleri, kullanıcı müşterilerine Sil Süpür uygulamasını yenileyerek hediyeler dağıtmaktadır. Özellikle ‘’Boş Yok’’ sloganıyla oldukça ilgi çekmiştir. Bu programdan faydalanmak istiyorsanız Sil Süpür programını indirerek bu kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Ancak insanlardan aldığımız şikayetlere göre sürekli, Türk Telekom sil süpür yapamıyorum veya Türk Telekom sil süpür olmuyor tarzında sorunlar görmekteyiz. Bu sebepten dolayı insanlar Türk Telekom’un bu hizmetinden faydalanamamaktadır. Eğer sizde Türk Telekom sil süpür çıkmıyor veya Türk Telekom sil süpür gözükmüyor sorunlarıyla karşılaşıyorsanız kesinlikle aşağıda aktaracağımız adımları takip etmelisiniz. Böylece sorunu çözerek dilediğiniz gibi şansınıza düşen hediye dakika, SMS ve interneti kullanabilirsiniz.

Sil Süpür Kampanyası Sorunu

Sil süpür uygulaması, Gsm operatörü olan Avea’nın kapanması ve ardından Türk Telekom ile birleşmesiyle hizmete geçmiştir. Türk Telekom kendi müşteri kitlesine böyle bir kampanya sunmuştur. Sil süpür kampanyasından faydalanan kişiler, bedava internet, SMS ve dakikalar kazanmaktadır.

Bu uygulamadan maksimum 30 GB’a kadar internet kazanabilirsiniz. Tabii maksimum 1000 dakika ve 5000 kadar da SMS kazanabilirsiniz. Türk Telekom’un sağladığı Sil Süpür uygulamasını her hafta Pazartesi günleri yenilerek kullanabilirsiniz. Ancak bunun için öncelikle Türk Telekom Mobil uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekmektedir.

  • Kurulumunu gerçekleştirdikten sonra mobil cihazınızın numarasını girerek ve size sağlanan şifre aracılığıyla bu uygulamadan faydalanabilirsiniz.
  • Uygulama içerisinde yer alan menüden Sil Süpür seçeneğine tıklayarak erişim sağlayabilirsiniz.

Ancak sil süpür kampanyası çıkmıyor diyorsanız alt kısımda bulunan çözüm adımlarını takip edebilirsiniz. Ayrıca bu uygulamayı ücretsiz indirerek, ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür

Sil süpür çıkmıyor veya sil süpür görünmüyor sorunuyla karşılaşıyorsanız bunun birçok açıklaması olabilir. Özellikle yakın zamanda herhangi bir tarife değişikliği yaptıysanız veya abone değişiklikleri yaptıysanız sil süpür olmuyor sorunu alabilirsiniz. Türk Telekom sil süpür bende yok diyorsanız şöyle bir durum olmaktadır. Operatör değişikliği yapıldıktan sonra 30 gün içerisinde Türk Telekom Sil Süpür kampanyası hattınıza gelecektir. Türk Telekom sil süpür yok diyenlerin çoğu bu durumdan kaynaklanmaktadır. Ayrıca bazı durumlarda uygulamadan kaynaklı da problemler olabilmektedir. Böyle bir durumla karşılaşmanız halinde, mobil telefonunuzu yeniden açıp kapatın. Hatta ardından uygulamayı tekrardan silip indirerek kurulumunu sağlayın. Uygulama içerisine girdikten sonra çok yüksek ihtimal menüyü görebileceksiniz.

Eğer halen Türk Telekom Sil Süpür uygulaması gözükmüyorsa, uygulamayı silip tekrar giriş yapmayı deneyin. İçinde ki hediyeleri bir an önce kazanmak istiyorsanız, direkt olarak bulutu kazıyın ve şansınıza çıkan hediyeleri alın. Şansınıza göre çıkan bu hediyelerde harika şeyler düşürebilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür Sorunu Çözümü

Yukarıda bahsettiğimiz yöntemlere rağmen halen Türk Telekom Sil Süpür uygulamasını kullanamıyorsanız veya göremiyorsanız, son çare olarak kesinlikle boş vermeden müşteri hizmetlerini aramalısınız.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri numarası, 444 1 444’tür. Bu numara yardımıyla sorununuza çağrı merkezinden herhangi birisine anlatabilirsiniz. Böylece Türk Telekom Sil Süpür uygulamasını yerinde kullanabilirsiniz. Üstelik ayrıca teknik durumları da o kısımdan rahatlıkla çözebilirsiniz.

Bu sorunun üzerinde mutlaka durun. Türk Telekom’un siz değerleri müşteri için uyarladığı bu kampanyayı mutlaka değerlendirmelisiniz. Umarız konu üzerinde yardımcı olabilmişizdir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here