Program Hakkında 

4K Video Downloader online video indirme ile ilgili isteyebileceğiniz her şeyi yapabilir. Belki de daha fazlasını. Dilediğiniz çevrim içi videoyu kolaylıkla indirebilirsiniz. Hem de saniyeler içerisinde.

 

+ Artıları

  • 4K ve 360 derece video indirebilirsiniz
  • Yotube, Vimeo ve DailyMotion videolarını indirebilirsiniz
  • Bütün işletim sistemlerinde kullanılabilir

– Eksileri

  • Oynatma listelerini indirmede sorun yaşanabiliyor.

 

4K Video DownloaderYoutube üzerinden video indirmenin birçok nedeni olabilir. İnternetin olmadığı yerlerde Youtube videolarını izlemek isteyebilirsiniz. Seyahat esnasında Youtube videolarını izlemekte bu nedenlerden biri olarak sayılabilir. Ya da sırf beğendiğiniz bir videoyu depolama amacı ile video indirmek isteyebilirsiniz.

4K Video Downloader ile online video izleme platformlarından istediğiniz videoyu en yüksek kalite ile altyazılar dahil olmak üzere indirebilirsiniz.

Programın her ne kadar ücretli sürümü olsa da, ücretsiz sürümle arasında çok az derecede fark yer almakta. Ücretsiz sürümünde; yazının başında da belirttiğimiz gibi 24 videodan fazla videonun yer aldığı oynatma listelerini indirilemiyor. Bunun haricinde ücretli sürüm ile ücretsiz sürüm arasında farklar yok denebilecek kadar az.

 

 Resimli Anlatım 

4K Video Downloader programını kullanarak online video indirme sitelerinden nasıl video indirebileceğinizi adım adım anlatıyoruz.

Programı indirip normal bir şekilde kurulum işlemini gerçekleştiriyoruz. Masa üstünde oluşturulan programın simgesine tıklayıp 4K Video Downloader programını açıyoruz.

Programı çalıştırınca karşımıza modern bir arayüz gelecektir. Gördüğünüz gibi son derece sade ve hızlı çalışan bir arayüze sahip.

4K Video Downloader

 

Programın çalışma mantığı ise son derece basit. Örnek olması için İnternet tarayıcımızdan Youtube’ı açıp indirmek istediğimiz videoyu bulup açıyoruz. Adres satırında yer alan video adresini seçip kopyalıyoruz.

4K Video Downloader

 

4K Video Downloader programda en sol üst kısımda yer alan Link Yapıştır botuna tıklıyoruz. Video uzunluğuna göre kısa bir Ayrıştırma işlemi gerçekleşecek.

4K Video Downloader

 

Sıradaki ekranda indirmek istediğimiz videonun hangi çözünürlükte indirilmesini istediğimizi belirtiyoruz. Fark ettiğiniz gibi çözünürlük arttıkça videonun boyutu da artıyor. İndireceğimiz videonun bilgisayarımızda nereye indirileceğini de seçip İndir butonuna tıklıyoruz.

4K Video Downloader

 

İnternet hızınıza ve seçtiğiniz video çözünürlüğüne göre işlem zaman alabilir. İndirme işlemi tamamlandığında video bilgisayarınıza kayıt edilmiş olacaktır.

4K Video Downloader


 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz