En İyi Ücretsiz Antivirüs Programı – Ücretsiz Programlar

En İyi Ücretsiz Antivirüs Programı

Kötü niyetli kişilerin bilgisayarımıza saldırması yada bir mail ile gelen bir dosyanın yol açacağı onarılmaz durumlar için mutlaka bilgisayarımızda bir virüs programı bulundurmalıyız.

Eğer bilgisayarınızı sadece sosyal medya ve internet için kullanıyorsanız size tavsiyemiz; bir virüs programının lisansı için yüzlerce lira vermemeniz yönünde olacak. Çünkü birazdan size anlatacağımız virüs programları bilgisayarınızı koruma konusudan en az ücretli programlar kadar iyiler.

 

1. AVG AntiVirus Free

Bize göre en iyi ücretsiz anti-virüs programı olan AVG ile başlayalım. Standart bir ev kullanıcısı için komple bir güvenlik yazılımı olan AVG ile, internet üzerinden yada harici depolama cihazlarından bilgisayarınıza bulaşacak her türlü virüs tehlikesine karşı size komple bir güvenlik kalkanı sunuyor.

AVG ayrıca rakiplerine göre arka planda sessiz ve sistemi yormadan çalışması ile ön plana çıkıyor. Virüs database’i sık sık güncellenen program böylelikle en güncel virüsleri tanıma ve silme konusunda gayet başarılı.

ucretsizler_virusprogrami_1

Download

 

2. Avast Free Antivirus 2015

En az AVG kadar başarılı olan Avast size komple güvenlik ve koruma sunan her yıl kendini biraz daha geliştiren bir virüs programı.

Kullandığınız İnternet Tarayıcısı’na entegre edilebilen eklentisi, online mail tarama seçeneği, başarılı malware koruması, Windows 10 ile harika uyumu ile önplana çıkan program çoğu virüs programı testinden en iyi ücretsiz çözüm üreten virüs programı ünvanına sahip.

ucretsizler_virusprogrami_2

Download

 

3. Avira Free Antivirus 2014

Tıpkı rakipleri gibi; trojen, virüs, malware, makro ve mail virüsleri gibi tehdit oluşturma potansiyeli olan zararlı dosyalara karşı sisteminizi koruyan bir virüs programı olan Avira sade ve anlaşılabilir yapısı ile kullanımı kolay bir virüs programı.

Ayrıca Windows güvenlik duvarına alternatif olarak Avira’nın kendi güvenlik duvarını kullanma imkanına sahipsiniz.

ucretsizler_virusprogrami_3

Download

 

4. Panda Free Antivirus 2015

Metro arayüzü ile sizde modern bir program kullanıyormuş havası yaratan Panda, özellikle internet kullanımında online olarak teditlere karşı korumada harika işlere imza atıyor. USB koruma, URL filtreleme, HTTP bloklama, tek tık ile virüs temizleme gibi ücretli bir virüs programının yapabileceği işleri ücretsiz ve layığı ile yapabiliyor.

ucretsizler_virusprogrami_4

Download

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz