Para Kazandıran Uygulamalar – Google ile Para Kazanma

Birkaç dakikanızı ayırıp Google ile para kazanmak ister misiniz? Google üzerinden para kazanamanın en kolay yolunu anlattık

795
0

İnternet üzerinden para kazanma sorusu kullanıcıların merak ettiği konuların başında geliyor. İnternet üzerinden para dağıttığı iddia edilen firmaların çoğunun ponzi veya sahtekar (SCAM) olduğu bir gerçek.

Dünya’nın en büyük firması olan Google üzerinden para kazanan kullanıcıların sayısı ise inanılmaz boyutlarda. Hatta tek işi Google reklamlarından para kazanan yüz binlerce insan mevcut. Bu kullanıcılar; gerek Google Adsense ile İnternet sitelerinde reklam göstererek, gerekse Youtube üzerinde yayın yaparak para kazanabiliyor.

Herhangi bir İnternet sitesi olmayan veya Youtube yayıncılığı yapmayan kişiler içinde Google bonkör davranabiliyor. Google üzerinden para kazanmanın en kolay yolu Google anketlerini cevaplayarak para kazanmak.

Kazanacağınız paraların her ne kadar sadece Google Play üzerinden harcanmasına izin verilse de, bir kaç soruyu cevaplayarak hatırı sayılır miktarda para biriktirmek hiç de zor değil.

Google Anketleri ile para kazanmanın nasıl olduğuna gelin birlikte bakalım. Böylelikle Para Kazandıran Uygulamalar yazı dizimizin ilk bölümüne başlamış olduk.

 

Para Kazandıran Uygulamalar – Google Anket

Google Anketleri ile para kazanmadan önce bilmeniz gereken en önemli nokta, gerçek bilgileriniz ile sorulara cevap vermenizdir. Eğer anketler arasında verilen cevaplarınız tutarsız olur ise Google size bir daha Anket göndermeyecektir. O nedenle Anket sorularına cevaplarınız mümkün olduğu kadar tutarlı ve doğru olmalıdır.

1. İster Android ister iOS telefona sahip olun, uygulama mağazasından Google Opinion Reward (Google Ödüllü Anketler) aramasını gerçekleştirip Google Ödüllü Anketler uygulamasını telefonumuza yüklüyoruz.

Para Kazandıran Uygulamalar

 

2. Yükleme işlemi gerçekleştikten sonra uygulamayı açıyoruz.

Uygulama üzerinden kazanacağımız ödüllerin yansıtılacağı Google hesabını tanıtarak işleme devam ediyoruz.

Para Kazandıran Uygulamalar

 

3. İsim ve Posta kodu bilgileri istenecektir. Gerekli bilgileri yazıp Devam butonuna dokunuyoruz.

Para Kazandıran Uygulamalar

 

4. Program ilk açıldığında varsayılan olarak ödülsüz bir anket gelecektir. Anketi açıp sorulan sorulara tutarlı cevaplar vererek ilk anket görevimizi tamamlıyoruz.

 

Para Kazandıran Uygulamalar

 

5. Uygulama açıkken, sol üst köşede yer alan alt alta üç çizginin yer aldığı simgeye dokunuyoruz.

Para Kazandıran Uygulamalar

 

6. Gelen ekrandan Ayarlar seçeneğine dokunuyoruz.

Para Kazandıran Uygulamalar

 

7. Bildirim sesleri seçeneğini aktif hale getiriyoruz. Bu sayede Google üzerinden yayınlanan yeni anketlerden sesli bildirim alarak Anketleri kaçırmıyor olacağız.

Para Kazandıran Uygulamalar

 

8. Birkaç dakika sonra yeni bir anketin gelmesi oldukça olası.

Gördüğünüz gibi Bildirimlerden yeni Ankete dair uyarı geldi.

Para Kazandıran Uygulamalar

 

9. Anket hakkında gelen bilgilendirme yazısını okuyup, alt kısımda yer alan Evet, anladım yazısına dokunuyoruz.

Para Kazandıran Uygulamalar

 

10. Tutarlı cevaplar vererek anketi tamamlıyoruz. Kazandığımız ödül miktarı anketin özelliğine bağlı olarak değişkenlik gösterecektir.

Para Kazandıran Uygulamalar

 

11. Kazandığımız ödül Google Ödüllü Anketler uygulamasının ana sayfasında gösterilecektir. Yaptığımız işlem sayesinde, yeni bir anket geldiğinde uyarı bildirim gelecektir.

google para


 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here