kolay yoldan bilgi

Stok Fotoğraf Siteleri – Tamamen Ücretsiz En İyi 10 Site

0

Web tasarımı ya da reklam işi yapıyorsunuz. Projenizde orman resmi lazım oldu ve Google görsellerde güzel bir resim bulup bunu projenizde kullanmak istiyorsunuz. Ancak görüntü kalitesi hiç de tatmin edici değil.

Çözünürlüğü yüksek fotoğraflar arıyorsunuz, ancak yüksek çözünürlüğe sahip fotoğraflar stok fotoğraf siteleri tarafından ücretli olarak kullanıma sunulur.

Aşağıda dünya üzerinde en çok kullanılan ve tamamen ücretsiz stok fotoğrafları sitelerini sıraladık. Harika resimler mevcut. Ayrıca; resimleri indirmeniz için üyelik gerektirmez

Eğer aradığınız stok resmi ise daha önce hazırladığımız Stok Video Siteleri yazımıza mutlaka göz gezdirin.

İLGİLİ İÇERİK: Stok Video (Footage) Siteleri


1 pexels.com

pexels.com

Günlük 10 adet yüksek kalitede fotoğrafın eklendiği mükemmel bir stok fotoğraf arşivine sahip site.

 

2 thestocks.im

thestocks.im

Genellikle, dış mekan çekimlerini bulabileceğiniz stok fotoğraf sitesi. Üyelik bültenine üye olarak günlük 7 adet resmi mail adresinize isteyebilirsiniz.

 

3 stockvault.net

stockvault.net

Aradığınız bütün kategorilerde ücretsiz stok fotoğraf sunan site. Bünyesinde 50 binden fazla stok fotoğrafına ulaşabilirsiniz.

 

4 nos.twnsnd.co

nos.twnsnd.co

Vintage (Nostalji) stok fotoğrafları bulabileceğiniz sade bir stok sitesi.

 

5 littlevisuals.co

littlevisuals.co

2013 yılından bu yana her hafta posta kutunuza 7 adet stok fotoğrafı gönderen, genelde doğa ve materyaller ile ilgili stok fotoğrafı bulabileceğiniz site.

 

6 foter.com

foter.com

Stok Fotoğraf Siteleri arasında en iyilerden biri olan foter sitesinde, 250 binden fazla stok fotoğrafına erişim sağlayabilirsiniz.

 

7 allthefreestock.com

allthefreestock.com

Sadece stok fotoğrafları değil, stok videolarına ve ücretsiz ses dosyalarına ulaşabilirsiniz. Birçok siteyi içinde barından arama yapısı ile tatmin edici sonuçlar almanız olası.

 

8 splitshire.com

splitshire.com

Çeşitli kategoriler altında, binlerce yüksük kaliteli stok fotoğrafı indirebileceğiniz Web Tasarımcısı Daniel Nanescu nun sitesi.

 

9 jaymantri.com

jaymantri.com

Genellikle dış mekan ve yakın makro stok fotoğrafları bulabileceğiniz güzel bir stok fotoğraf sitesi.

 

10 unsplash.com

unsplash.com

Özel olarak seçilmiş binlerce stok fotoğrafı arasında istediğinizi bulmakta zorlanabilirsiniz. Kişisel olarak en sevdiğim stok sitesidir.

 

Yorum yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.