Türk Telekom Sil Süpür Nasıl Yapılır?

1111
0
sil süpür türk telekom

Bugün makalemizde sizlere Türk telekom sil süpür nasıl yapılacağını nasıl yapılacağını anlatmaya çalışacağız.

Türk Telekom Online İşlemler

Avea’yı satın alarak Türk Telekom bünyesine katan ve mobil altyapısını hazırda bulunan Avea alt yapısı ile oluşturan Türk Telekom, bu sayede yıllardır mobil hatlara da hizmet veriyor. Türk Telekom, yıllardır alt yapı çalışmaları sağlayarak, Türk Halkına hizmet vermeye ve var olan alt yapı çalışmalarını sürdürmeye de devam ediyor. Özellikle internet ve dakika kazandıran uygulamaları ile Türk Telekom, diğer birçok firmaya göre daha önde ve daha çok hediye dağıtan bir GSM operatörü konumunda. Bu sebeple Türk Telekom ile nasıl dakika kazanıldığı ya da nasıl bedava internet kazanıldığı, internette en çok yapılan aramalar arasında yer alıyor.

Türk Telekom Nasıl Bir Firma?

Türk Telekom, adından da anlaşılacağı gibi Türkiye’nin en önemli Telekom şirketidir. Kurulduğu yıl olan 1994’ten beri Türkiye’nin kamusal alanı adına Telekom işlemleri faaliyetini gösteren, 2005 yılında %55’i Lübnanlı Hariri ailesine devredilerek özelleştirilen, ancak 2018 yılında Hariri ailesinin özelleştirme bedelini ödememesi üzerine %55 hissesine bankalar tarafından el koyulan Türk Telekom, bugün hala Türkiye’nin Telekom firmasıdır.

Sunduğu Telekom hizmetinin yanı sıra, internet hizmetini de devam ettiren Türk Telekom, hem mobil hem de sabit hatlara sunduğu internet paketlerinin yanında, ücretsiz ve hediye olarak da internet ve dakika dağıtmaya devam ediyor.

Türk Telekom Bedava Dakika Kazanma

Türk Telekom, birbirinden özel kampanyalar, tarifeler ve paketler ile müşterisine kazandırmaya devam ediyor. Hali hazırda en uygun internet paketleri, en uygun tarifeler ve en iyi internet hizmeti sağlayan firmalardan biri olan Türk Telekom, 4.5G desteği ile mobil hatlarda hızlı ve güçlü bir internet hizmeti sunuyor.

Türk Telekom, internet dışında, bedava dakika ve diğer hediyelerini de dağıtmaya devam ediyor. Yıl içerisinde devam eden ve yeni yılda da sürecek olan kampanyalar ile Türk Telekom, Online İşlemler’de kampanyalarını ve ucuz paketlerini sunarken, diğer yandan da bu özelliğini kullanan herkese hediyeler kazandırmaktan geri durmuyor.

Online İşlemler Türk Telekom

Türk Telekom Mobil hatlar ve sabit hatlar için, internet sitesinde yer verdiği online işlemler menüsünü, son birkaç yıldır mobil uygulamaya taşımış durumda. Türk Telekom için hem Google Play Market hem de AppStore’da yer alan uygulamanın adı ise Online İşlemler Türk Telekom olarak geçiyor. Uygulamaya girdiğinizde bulabileceğiniz birçok bilgi ve yenilik ise kullanıcıları oldukça memnun eder cinsten. Bu uygulamanın bilinen bir diğer adı da Sil Süpür Türk Telekom olarak oldukça sık telaffuz ediliyor.

Türk Telekom Online işlemler Sil Süpür özelliği ile uygulamaya ait işlem menüsü altında bulabileceğiniz özellikler;

 • Geçmiş fatura ödemeleri ve faturalarınız
 • Güncel borç bilgileriniz
 • Güncel döneme ait arama ve internet kullanımlarınız
 • Kalan dakikalarınız
 • Kalan internet bilginiz
 • Türk Telekom Sil Süpür kampanyası
 • Ek paket opsiyonları
 • Özel kampanya bilgilendirmeleri

Ayrıca daha birçok ek özellikten oluşuyor.

Sil Süpür Nasıl Kullanılır?

Online işlemlerde yer alan birçok bilgi herkesin işine yarar cinsten. Ancak, Türk Telekom’a ait mobil uygulamada yer alan ve Online işlemlerin en çok tercih edilen özelliği, Sil Süpür olarak biliniyor.

Bilmeyenler için Sil Süpür’ün yapılışı şu şekilde;

 • Online işlemler uygulamasını indirin
 • *952# tuşlamasını yapın ve ara tuşuna basın
 • Mobil sekmesini tıklayın
 • Telefon numaranızı girin
 • *952# tuşlaması ile elde ettiğiniz şifreyi tuşlayın
 • Uygulamaya giriş yapın
 • Sağ üstte bulunan hediye kutusunu tıklayın
 • Açılan pencerede Sil Süpür’ü seçin
 • Ekranda beliren buğuyu parmağınız ile kazıyın

Sil süpür özelliği ile Türk Telekom‘dan dakika ya da ücretsiz internet kazanmaya hazır olun!

Türk Telekom Sil Süpür Günü ve Sorunları

Bazı Türk Telekom Mobil hat kullanıcıları, internette Türk Telekom sil süpür çıkmıyor hatası ile karşılaştıklarını ve bu hata sebebi ile kampanyadan faydalanamadıklarını belirtebiliyorlar. Ancak, sil süpür özelliği, haftada yalnızca bir defa kullanılabiliyor.

Bu sebeple Türk Telekom Sil Süpür Olmuyor şeklinde yaşanan sorunlarınız ya da Türk Telekom sil süpür çıkmıyor şeklinde problemleriniz var ise mutlak suretle Çarşamba gününü beklemeniz gerekecektir. Haftanın yalnızca bir günü ve Çarşamba günleri gerçekleştirebileceğiniz bu özelliği kaçırırsanız, takip eden günlerde tekrar kullanabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here