Ana sayfa Trendler Türkiye’de En Çok Ziyaret Edilen 10 Site

Türkiye’de En Çok Ziyaret Edilen 10 Site

0
Türkiye’de En Çok Ziyaret Edilen 10 Site

Amazon.com‘un sahip olduğu, dünya üzerinde yayın yapan sitelerin ziyaretçi trafiğini inceleyen Alexa tarafından açıklanan Türkiye’de En Çok Ziyaret Edilen 10 Site’yi sizin için derledik.

 

10. Live.com

Microsoft’un mail ve web hizmetlerinin ana giriş sayfası, Türkiye’de en çok ziyaret edilen onuncu site. İnternet sitesi ziyaretçi sayısında geçtiğimiz yıllara göre büyük bir düşüş yaşıyor.

encokziyaretedilen_10

 

9. Hürriyet.com.tr

Ziyaretçilerinin %81.6’sının Türkiye’den giriş yaptığı haber sitesi, listede dokuzuncu sırada.

encokziyaretedilen_9

 

8. Onedio.com

Türkiye’nin BuzzFeed‘i olan site, aynı zamanda Dünya’da en çok ziyaret edilen 435’inci İnternet sitesi olma özelliğini taşıyor.

encokziyaretedilen_8

 

7. ekşisözlük.com

Türk İnternet siteleri arasında hep özel bir yere sahip olmuş kutsal bilgi kaynağı, aynı zamanda Dünya’da en çok ziyaret edilen 395’inci site.

encokziyaretedilen_7

 

6. Milliyet.com

Türkiye’nin en çok ziyaret edilen haber sitesi olan MİLLİYET HABER’i Türkiye’den sonra en çok, Azerbaycan’dan giriş yapan kullanıcılar tarafından takip ediliyor.

encokziyaretedilen_6

 

5. Sahibinden.com

Türkiye’nin en çok ziyaret edilen alış veriş sitesini ziyaret eden kullanıcılar, sitede yaklaşık 16 dakika gibi inanılmaz bir zaman geçiriyor.

encokziyaretedilen_5

 

4. Twitter.com

Dünyanın aynı zamanda en çok ziyaret edilen 9’uncu sitesi olma özelliğini taşıyan sosyal blog sitesi listemizde 4’üncü sırada.

encokziyaretedilen_4

 

3. Youtube.com

Türkiye’de ve Dünya’da en çok ziyaret edilen 3’üncü site olan, Dünya’nın en büyük video blog sitesine giriş yapan her kullanıcı, sitede yaklaşık 18 dakika geçiriyor.

encokziyaretedilen_3

 

2. Facebook.com

Dünya’nın tartışmasız en büyük sosyal ağ sitesi Facebook’u en çok ziyaret edilen kullanıcılar ise Amerika’dan.

encokziyaretedilen_2

 

1. Google.com

Dünya’da ve Türkiye’de en çok ziyaret edilen İnternet sitesi olma özelliğini yıllardır elinde bulunan Google, tahtını kolay kolay kaybetmeyecek gibi görülüyor.

encokziyaretedilen_1


 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here