Ana sayfa İpucu Wordpress Yapılmış En İyi WordPress Teması – Publisher İncelemesi

Yapılmış En İyi WordPress Teması – Publisher İncelemesi

4
Yapılmış En İyi WordPress Teması – Publisher İncelemesi

WordPress Dünya’nın en çok kullanılan içerik yönetim sistemi. Bu denli çok kullanılmasının en büyük nedenlerinden biri ise; ihtiyacınıza uygun hemen hemen tüm İnternet sitelerini WordPress ile kolay, hızlı ve güvenli bir biçimde oluşturabiliyor olması.

Ancak küçük bir sorunumuz var.

WordPress ile kullanıcı odaklı, güzel görünümlü bir İnternet sitesi oluşturabilmeniz için ücretli bir WordPress temasını satın almanız gerekiyor.

Ücretli – veya sıkça kullanılan adı ile Premium – bir WordPress temasına sahip olabilmeniz için ilk akla gelen İnternet sitesi ThemeForest. ThemeForest üzerinden üyelik açıp kredi kartınızı kullanarak, sitenizden kullanmak üzere Premium bir WordPress teması satın alabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: WordPress Siteye ThemeForest Teması Nasıl Kurulur?

Temaların ücretleri ise ortalama olarak 50 Dolar ile 60 Dolar arasında değişiyor. Günümüz dolar kuru ile hesaplarsak yaklaşık olarak 300 TL gibi bir rakam.

Hiç de az değil. 

Üstelik alacağınız temayı sadece 1 İnternet sitesinde kullanabiliyorsunuz. Hal böyle olunca birden çok İnternet sitesine sahipseniz her İnternet sitesi ayrı tema satın almanız gerekiyor.

KolayData.com olarak İnternet sitemizde yıllarca kullandığımız temayı da ThemeForest üzerinden satın almıştık. Kullandığımız tema blog ve haber siteleri kategorisinde en çok kullanılan temalardan biri olan Newspaper temasıydı. Yenilik yapmak ve daha hızlı bir İnternet sitesine sahip olmak için temamızı değiştirme kararı aldık.

Sizde bizim gibi sürekli İnternet siteleri oluşturuyorsanız bu noktada ThemeForest ve benzer sitelerden lisans satın almak hiç de mantıklı değil.

 

Peki farklı olarak ne yapabiliriz?

Birlikte şöyle düşünelim.

WordPress sitemizde kullanmak için bir tema hayal edelim. Tema da şu özellikler olsun;

 • Tema için her bütçeye uygun farklı lisans alma seçenekleri olsun.
 • Tema yüzlerce farklı sitede tek bir lisans ile kullanılabilir şekilde olsun.
 • Tema çok sade ve SEO dostu bir kod ile yazılsın.
 • Tema hızlı bir biçimde çalışsın.
 • Temada farklı çözümler için İnternet sitemizde kullanacağımız onlarca Premium eklenti olsun ve bu eklentiler tema lisansı ile ücretsiz bir biçimde kullanıma sunsun.
 • Tema kullanımı son derece esnek ve kullanıcı dostu olsun. Tema ile yapabileceklerimizin bir sınırı olmasın. Tek sınır hayal gücümüz olsun.
 • Tema’dan memnun kalmazsak, satıcı firma belirli bir süre içinde para iadesi yapabilsin.

Çok mu fazla şey istiyoruz?

Peki size böyle bir temanın olduğunuz söyleseydik?

Sizi BetterStudio tarafından yazılan Publisher adındaki mükemmel tema ile tanıştıralım.

Publisher; uzun bir süre ThemeForest sitesinde satılan ancak geçtiğimiz yıl ThemeForest ile yollarınını ayırma kararı alarak kendi sitesi üzerinden lisans satışı yapan bir WordPress teması.

Hatta Dünya üzerinden en çok kullanılan WordPress teması. Günümüzde WordPress tabanlı her beş İnternet sitesinin biri Publisher teması üzerine inşa edilmiş durumda.

Peki nedir Publisher temasını bu kadar kusursuz yapan nedenler?

Yukarıda saydığımız maddeler aslında Publisher temasının bize sunduğu avantajlardan sadece bazıları. Ancak Publisher temasını hakkı ile incelemek için yukarıdaki maddeleri daha yakından incelemekte fayda var.


Publisher Tema İncelemesi

Demo Seçenekleri

Publisher temasını satın aldıktan sonra ücretsiz bir biçimde kullanabileceğiniz tam 58 farklı demo seçeneği bizleri bekliyor olacak. Bu demo seçeneklerinizden sitemize en uygun birini seçerek tek tıklama ile sitemize bu demolardan birini kurabiliyoruz.

Gelmiş Geçmiş En İyi WordPress Teması - Publisher İnceleme

İNCELEMENİZ GEREKEBİLİR: Fatal error: Allowed memory size of hatası çözümü


Her Bütçeye Uygun

Publisher temasını satın almak için 4 farklı paketten bize en uygununu seçebiliriz. 44 Dolarlık en düşük paketi (Starter) satın alarak tek bir İnternet sitesinde Publisher temasını kurabileceğimiz gibi, tüm özellikleri içinde barındıran en üst paketi (Lifetime Access) satın alarak sınırsız sayıda sitemizde Publisher temasını kullanabiliyoruz.

Gelmiş Geçmiş En İyi WordPress Teması - Publisher İnceleme


Hızlı ve SEO Dostu

Tema yazımında kullanılan SEO dostu kodlar ile, Publisher temasını kullandığımız İnternet sitesi son derece hızlı açılacaktır. Ayrıca arama motorları sitemizi daha çok seveceği için sitemiz Google ve diğer arama motorlarında hızlı bir biçimde yükselişe geçecektir.

BetterStudio resmi açıklamasına göre, Publisher teması kullanılan sitelerde hız testi sonuçları 90 ile 99,87 arasında değişmekte.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: En İyi Site Hız Testi Araçları


Eklenti Seçenekleri

Publisher temasını satın alarak 511 Dolar değerindeki Premium eklentileri de sahip olabiliyoruz. Publisher teması ile birlikte sunulan bu eklentiler sayesinde sitemizde kullanıcılar için güzel görünümler elde edebileceğimiz gibi sitemizde yaşanabilecek farklı ihtiyaçları sunulan bu eklentiler ile karşılayabiliyoruz.

Gelmiş Geçmiş En İyi WordPress Teması - Publisher İnceleme


Para İadesi

Publisher temasından memnun kalmazsak (ki bu mümkün görülmüyor), tema lisansınızı iptal ettirerek para iadesi isteyebiliyoruz. Üstelik sunulan bu hakkı 30 gün süre ile kullanabiliyoruz.


Destek Sistemi

ThemeForest üzerinden daha önce lisans satın almışsanız, sizi en çok rahatsız eden noktalardan biri sanırım ThemeForest üzerinde destek sisteminin ücretli olması. Publisher teması bu noktada yine ThemeForest ile ayrılıyor.

Publisher temasını satın aldıktan sonra 1 yıl boyunca ücretsiz bir biçimde destek sisteminden faydalanabiliyoruz. Üstelik en üst paket olan Lifetime Access paketi satın alındığı takdirde ömür boyu ücretsiz bir biçimde destek hizmetinden faydalanabiliyoruz.

Karşılaştığınız sorunların hızlı bir biçimde çözülebilmesi için destek sistemi üzerinden, destek bildiriminde bulanabilir veya Forum sistemi altında başlık açarak sorunlarınıza cevap arayabilirsiniz.

Publisher temasını şimdi satın almak için tıklayınız. Üstelik Referans linkime tıklayarak üye olanlar, canlı destekten %10 özel indirim kodunu alabilirler. Her indirim kodu kişiye özel oluşturuluyor.

 

4 YORUMLAR

 1. Anlamadığım şudur ; Publisher sitesine girdiğimizde temaların çeşitleri mevcut ( görünüm) bu temalardan biri mi ( örneğin 69 dolar pro club) ücretli ya da çok saçma gelebilir bu alt seçeneklerden birini mi kullanabiliyoruz yoksa sadece bu örneğin read mag , clean tech vs gibi birini seçip satın alabiliyoruz ve onu kullanıyoruz yazınızın içeriğinden seçtiğiniz demoyu bir tıkla kurabilirsiniz cümlesinden farklı bir anlam çıkarmış olabilirim

  Teşekkürler

  • Merhaba Sinan;

   Demo lar ile paketleri karıştırmayın. Paketlerde 4 adet seçim alternatifi mevcut. İstediğiniz paketi satın alıp 58 farklı demodan istediğiniz birini seçip kurabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here