Bedava internet Veren Uygulamalar 2021

Bedava-internet-Veren-Uygulamalar

İnternet paketlerinin biz kullanıcılara yeterli gelmemesi üzerine bedava internet veren uygulamalar 2021 adıyla aramalar yaparak internet sağlamaya çalışıyoruz.

Bedava İnternet Kullanımı

Cep telefonu kullanan ve içerisinde internet paketinden faydalanan kişilerin sayıları gün geçtikçe çoğalıyor. İnternet paketlerinin kullanıcı kişiye yeterli gelmemesi üzerine bedava internet veren uygulamalar 2021 adıyla aramalar yapıyorlar. Eğer sizde paketinizin yetersiz olduğunu düşünüyorsanız ek paket alabilirsiniz. Türk Telekom, Vodafone, Turkcell gibi operatör şirketleri hediye internet veren uygulamalar adıyla kampanyalar yapıyorlar. Sizde bu operatörlerin kampanyalarına katılarak ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Operatörlerin Kampanya İnternet Paketleri

Farklı operatör şirketlerinin vermiş olduğu internet paketlerini ücretsiz olarak kullanmanız için bazı kampanyalara iştirak etmeniz gerekiyor. Bu kampanyaların isimleri farklıdır. Kısaca kampanyaların isimlerini söyleyelim.

 • Turkcell operatörünün müşterilerine sunmuş olduğu kampanyalardan bir tanesi arama motorunu kullanan abonelerine verdiği hediye internettir. Bu kampanyanın ismi ”Turkcell Yaani Kampanyasıdır”
 • Turkcell operatörünün müşterilerine sunmuş olduğu kampanyalardan başka bir tanesinin ismi ise ”Salla Kazan Kampanyası”’dır. Bu kampanyadan faydalanmak için ”Dijital Operatör” uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Bu şekilde Turkcell bedava internet veren uygulamalar ile fırsat yakalamış olursunuz.
 • Türk Telekom operatörü müşterilerine Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar ismiyle kampanyalar yapıyor. Bu kampanyadan yararlanmak için kredi kartı ile telefonunuza para yükleminiz yeterli olacaktır.
 • Vodafone operatörünün müşterilerine Vodafone bedava internet veren uygulamalar ismiyle kampanyalar yapıyor. Vodafone Yanımda ismi olan uygulamayı telefonunuza indirerek bu Vodafone internet veren uygulamalar hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Müşterilerine her zaman hediye internet vererek mutlu etmeye çalışan operatörler gün geçtikçe daha fazla kampanyalar yapmaya devam ediyorlar.

Turkcell Operatörü Hediye İnternet Kampanyaları

Turkcell operatörü müşterilerine kampanyalar yaparak bedava internet vermeye devam ediyor. Bu kampanyalarını bedava internet veren uygulamalar ismi ile sıkça yapmaya devam ediyorlar.

 • ”Salla Kazan” ismi ile yapmış oldukları kampanyadan yararlanmak için ”Dijital Operatör” uygulamasını telefonunuza indiriniz. Her hafta bu uygulamayı kullanınız. Bu uygulamada telefonunuzu sallamanız size hediye internet kazandıracaktır.
 • ”Turkcell Yaani” ismi ile yapmış oldukları kampanyadan yararlanmak için herhangi bir arama motorunu 10 gün kullanmaları onlara bedava internet kazandırıyor.
 • Turkcell operatörünün gençlere özel yapmış olduğu hediye internet kazanma kampanyası bulunuyor. Bu kampanyadan 26 yaşından ufak kişiler yararlanabilirler. Önce uygulamayı cep telefonunuza indirmeniz gerekiyor. Sonra ise hediye veren uygulamalar” bölümüne giriniz. Haftada 2 sefer bedava internet kazanırsınız.

Turkcell müşterilerine gün geçtikçe farklı isimlerde kampanyalar yaparak bedava internet kazanmalarını sağlayacak hizmetler vermeye devam ediyor.

Türk Telekom Operatörü Hediye İnternet Kampanyaları

Türk Telekom kullanıcılarına Türk Telekom hediye veren uygulamalar ismi ile ücretsiz internet kullanma hizmeti sunuyor. Bu kampanyanın hizmetlerini şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Türk Telekom operatörü ”Selfy” ismi kampanya yapmıştır. Bu kampanyadan yararlanmak için ”GECE” yazmanız ve 4545 numarasına yollamanız bu hizmetten yararlanmanızı sağlayacaktır. Akşam saat 21:00 ile sabah saat 09:00 arasında bu bedava internet kampanyasından yararlanabilirsiniz.
 • Operatörün yapmış olduğu bir başka kampanya ise kredi kartınızla yapacağınız Tl yüklemelerinizde size bedava internet vermesidir. 1 GB internet hediye olarak kazanacaksınız.
 • 10 GB bedava internet kazanmanız için ise 4,5G uyumlu cep telefonunuzun olması yeterlidir. 5555 numarasına ”HEDİYE 10GB” yazmanız yeterli olacaktır. Cep telefonunuza herhangi bir program indirmeniz gerekmiyor. Herhangi bir TL tutarı yatırmanız gerekmiyor.

Türk Telekom operatörü hediye internet kampanyalarını oldukça sık günlerle yapmaktadır.

Vodafone Operatörü Hediye İnternet Kampanyaları

Vodafone Operatörünün hediye internet kampanyalarından bahsetmemiz gerekirse, oldukça fazla kampanyalar yaptığını göreceksiniz. Yapmış olduğu kampanyalardan biraz bahsedelim.

 • Cep telefonunuza ”Vodafone Yanımda” uygulamasını indiriniz. Haftanın ilk gününde girdiğiniz zaman hediye olarak size 250 MB internet veriyor. Operatörün yapmış olduğu en cömert kampanyalarından bir tanesidir. Keyifli bir şekilde hediye internetinizi kullanabilirsiniz.
 • Operatörün yapmış olduğu başka bir kampanya ise cep telefonunuza ”İnternet Avcıları” uygulamasını indirmeniz ile olmaktadır. Oyun içerisinde bulunan bitleri öldürdüğünüz zaman bedava internet hattınıza tanımlanıyor ve bedava internetin keyfini çıkartıyorsunuz.
 • Faturasız hat kullanan kişilere özel yapılan kampanyalar vardır. Hattına 50 Tl ve üstü para yüklediği zaman hediye olarak 2 GB bedava internet kullanımı kazanıyorsunuz.

Müşterilerine hediye internet vermede bonkör davranan operatördür. Müşterileri operatörün vermiş olduğu hediye internetlerden oldukça memnun kalıyor.

Turkcell Operatörü Taraftar Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell operatörü Trabzonspor tarafı olan kişilere özel olarak bedava internet kampanyası yapıyor. Bu internet paketinden yararlanmak için yapacağız şey 61CELL Gol Ts yazarak 2200 numarasına mesaj atmanız gerekiyor. Daha sonra Goller Cepte Premium Abonesi oluyorsunuz. Bu abonelik ücretsizdir. 200 MB hediye internet kazanıyorsunuz.

Türk Telekom Operatörü Taraftar Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom operatörünün Galatasaray taraflarına sunmuş olduğu özel hediye internet kampanyası bulunuyor. GsMobile Coşturan tarifesi kullanan Galatasaray taraftarları ücretsiz internet hediyelerinden yararlanıyorlar.

Vodafone Operatörü Taraftar Hediye İnternet Kampanyası

Vodafone operatörü Beşiktaşlı taraftarlara hediye internet kazandıracak kampanyalar yapıyor. Beşiktaş stadının ismini de taşıyan Vodafone Beşiktaşlı olan taraftarlara hediye internetinin haricinde çok sayıda hediye kampanyalar yapıyor. Hem konuşma tarifelerinde, hem fazla konuşma hediyesi veriyor. Hem de GB yüksek hediye interneti taraftarların kullanmış olduğu Vodafone hatlarına tanımlanıyor.

Özellikle Sponsoru olduğu Beşiktaş kulübüne çok bonkör olan operatör diğer başka kampanyalarını kullanan Beşiktaşlı taraftarlara büyük fırsatlar sağlıyor. Bu fırsatların içerisinde 1GB aylık sosyal medya paketi, hediye maç bileti kazanılması, futbolcu imzası taşıyan forma kazanılması, deplasman maçına kulüp ile beraber gitme gibi fırsatlar sadece bazılarıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz