PC’den İnstagram DM Nasıl Gönderilir?

İnstagram-dm-pc

Bu makalemizde sizlere en çok kullanılan uygulama olan instagram dm pc nasıl mesaj gönderileceğini anlatmaya çalışacağız.

İnstagram DM Pc Nasıl Gönderilir?

İnstagram uygulamasının özelliklerini telefonda kullanabildiğiniz gibi bilgisayarda da kullanabilirsiniz. İnstagram uygulamasını en çok kullanılan özelliklerinden birisi olan instagram mesajlaşma PC üzerinden olan şeklinden bahsedeceğiz. PC den dm atma atarak çok fazla İnstagram kullanıcı ile mesajlaşabilirsiniz.

Çoğu vaktini bazı insanlar bilgisayar üzerinden geçirdiği için artık instagram PC den mesaj atma özelliği ile telefona gerek kalmadan kullanabilirsiniz. Böylelikle hem kolay hem de pratik bir şekilde instagram direct web özelliğinden faydalanmış olacaksınız. Peki, bu işlem nasıl gerçekleşmektedir? Bizler de instagram mesaj atma PC üzerinden olan detaylarından bahsedeceğiz.

İnstagram Web Özelliği Mesaj Atma

Son dönemde İnstagram oldukça popüler hale gelmiştir. Bu popülerlik ile İnstagram kullanıcı kitlelerine ücretsiz fotoğraf ve video paylaşma özelliklerini sunmaktadır.

Hayatınızın o anlarını en güzel şekilde yakalayıp paylaşmanızı sunmaktadır. Ancak günümüzde artık sadece fotoğraf paylaşımı olarak değil, instagram PC mesaj atma özelliğinden de faydalanılmaktadır. instagram PC DM özelliği ile artık herkes telefona ihtiyaç duymadan bu işlemlerini kolaylıkla kullanmaktadırlar.

Bu durumda insanları telefondan alarak bilgisayar veya tabletlere yöneltmeye yeterli olmaktadır. Bizlerde bu konuda sizlere yardımcı olacağız.

Bilgisayardan Instagram DM ( Direct Message) atma

Artık PC’den İnstagram dm ile direkt mesaj göndermek için birçok yöntemler bulunmaktadır. PC de İnstagram dm için bilgisayarınıza Emülatör programını indirmiş olmalısınız. Emülatör nedir? Emülatör, android için oyun ve uygulamaları bilgisayar veya tabletlerinizden kullanmanıza fayda sağlayan bir programdır. Bu sayede bundan sonra ki işlemde kolaylıkla İnstagram’da mesajla ağını kullanabilirsiniz.

Bilgisayarda DM yoluyla Mesaj atma Yöntemi

Şimdi öncelikle Emülatör programını incelediğinizde Andy, BlueStacks veya Nox gibi programlar bulunmaktadır. Bizler BlueStacks yönteminden bahsederek mesaj atmanın kolaylığından bahsedeceğiz.

  • Hemen hemen 251 MB kadar olan BlueStacks adlı programı kullanmış olduğunuz bilgisayarınıza indirin.
  • BlueStarcks progrmının bilgisayarınıza kurun ve çalıştırmaya başlayın.
  • Programdan yararlanabilmeniz adına bir Google hesabınızın olması gerekmektedir.
  • Program içerisinde, Google play store yardımıyla instagram uygulmasını indirin.
  • İnstagram uygulamasıyla kullanmış olduğunuz kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek giriş yapın.

En basit olan bu yöntemle bilgisayarınızda İnstagram uygulamasının DM özelliğini kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Bilgisayarda İnstagram’dan en kolay bu yöntemle mesaj atabilirsiniz. Ayrıca bu yöntemle sadece dm değil fotoğraf paylaşma, fotoğraf beğenme ve takip etme gibi özelliklerinden de faydalanabilirsiniz. Yani kısacası telefonunuzda İnstagram özelliklerinden hangilerini yoğunlukla kullanıyorsanız aynı şekilde bilgisayardan da bu şekilde faydalanabilirsiniz. Umarız yardımcı olabilmişizdir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz