Ücretsiz Resim Yükleme (Upload) Siteleri – 2021

Forum veya bloglarda resim paylaşmak mı istiyorsunuz? Bu işi Dünya'da en iyi yapan ücretsiz ve üyelik gerektirmeyen siteleri sizler için listeledik.

Ücretsiz Resim Yükleme

Akıllı telefon ve tabletler ile çektiğimiz resimleri sadece cihazımızın hafızasında tutmak pekte iyi bir seçim değil. Daha önce sizlere dosyalarınızın yedeğini alabilmeniz için en iyi bulut depolama servisleri hakkında bilgilendirici bir rehber hazırlamıştık.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: En iyi Bulut Servisleri

Bu yazımızda ise sizlere, ücretsiz olarak resim yükleme yapabileceğiniz İnternet sitelerinin tanımını yapacağız. Listede yer alan İnternet sitelerine resim yüklemesi yaparak, arkadaşlarınız ile resimlerini paylaşabilirsiniz.

Ayrıca listede yer alan siteleri kullanarak forumlarda mesajlarınıza eklemek için resim paylaşımında da bulunabilirsiniz.


Ücretsiz Resim Yükleme Siteleri

Imgur

Ücretsiz Resim Yükleme

Her ne kadar ülkemizden Imgur sitesine ulaşımda sıkıntılar olsa da, VPN veya Opera Tarayıcısı kullanıyorsanız Imgur sitesine bağlanmanız mümkün. Özellikle Reddit’te çok popüler olarak kullanılan resim yükleme servisi sayesinde, hareketli resim formatı olan gif dahil birçok resmi hızlı ve kolay bir biçimde çevrimiçi olarak yükleyebilirsiniz.

Imgur sitesini Türkiye’de yapacağınız paylaşımlar için kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Yurt dışı forumlarında paylaşım yapmak için Imgur sitesini kullanabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: En İyi Ücretsiz VPN Programları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Opera VPN Nasıl Kullanılır?

 

Hızlı Resim

Ücretsiz Resim Yükleme

Ücretsiz resim yükleme sitelerinden bahsederken Hızlı Resim’i atlamak olmaz. Türkiye’nin en büyük çevrimiçi resim yükleme sitesi ile, herhangi bir üyelik şartı olmaksızın saniyeler içerisinde resim yüklemesi yapabilirsiniz.

 

ImgBB

Ücretsiz Resim Yükleme

Türkçe dil desteğine de sahip, ücretsiz resim yükleme sitesi ImgBB sadece ve kullanıcı dostu bir arayüz ile online resim yükleme yapabilmenize olanak sağlıyor.

 

Free Image Hosting

Ücretsiz Resim Yükleme

Adından da anlaşılabileceği üzere, ücretsiz resim yüklemesine olanak sağlayan Free Image Hosting’de yüklediğiniz resimler müstehcen veya uygunsuz değilse sonsuza kadar sitenin sunucularında muhafaza edilmekte.

 

TinyPic

Ücretsiz Resim Yükleme

1600 piksel ölçülerinde 100 MB’lık tek bir dosyaya kadar resim veya video yüklemenize sağlayan TinyPic, alanında en eski sitelerden biri. Siteye yüklediğiniz bir resmin veya videonun 90 gün boyunca linkine erişim olmaz ise, site sunucularından ilgili dosyayı siliyor.

 

Postimage.org

Ücretsiz Resim Yükleme

Forumlar için resim paylaşımında bulunabileceğiniz Postimage.org sitesi, Türkçe dil desteği ile bizlere kolaylık sağlıyor. Ücretsiz üyelik ile, 10 bin piksel ölçülerinde 24 MB’a kadar olan resimleriniz ücretsiz ve üyelik gerektirmeden paylaşabilirsiniz. Yüklediğiniz resimler sitenin kurallarına uygun ise hiç bir zaman silinmemek üzere muhafaza ediliyor.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz