Ücretsiz Zil Sesi Siteleri (2021)

Akıllı telefonunuza ücretsiz zil sesi mi indirmek istiyorsunuz? Dünya'nın en iyi 5 ücretsiz zil sesi sitesini tanıtıyoruz.

Telefonunuzda aynı zil sesini duymaktan artık bıktınız mı? Günümüz akıllı telefonları içerisinde her ne kadar varsayılan olarak bir çok güzel zil sesi gelse de, çoğu kullanıcı telefonlarını daha kişisel hale getirmek için kendilerine has zil sesine sahip olmak istiyor.

İnternet üzerinde ücretsiz zil sesi, bedava zil sesi veya sadece zil sesi olarak arama yaptığınızda karşınıza yüzlerce farklı İnternet sitesinin çıkması muhtemel.

Bu yazımızda sizlere ücretsiz olarak kullanıcılara zil sesi sağlayan en iyi 5 İnternet sitesinin tanıtımını yapacağız. iPhone, Android ve ya Windows bir telefonunuz olsa bile bu sitelerden dilediğiniz zil sesini indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Not : Siteleri ziyaret etmek için konu başlığına tıklayabilirsiniz.

 

1. Zedge

ücretsiz zil sesi

Zedge üzerinden binlerce farklı zil seslerine ulaşmanız mümkün. Bu zil seslerinin neredeyse tamamı farklı kullanıcılar tarafından yükleniyor. Listemize Zedge ile başlamamızın bir nedeni var.

Ne şanslıyız ki Zedge Server’larında var olan zil seslerinin büyük bir çoğunluğu Türk kullanıcılar tarafından yüklenen Türkçe zil sesleri.

Zedge’nin en büyük dezavantajlarından biri ise, sitede zil sesleri herhangi bir kategori altında tutulmaması. Kulak zevkinize uygun bir zil tonu bulmak için sitede aşağıya doğru bir yolculuk yapabilirsiniz.

Merak etmeyin. Her zil tonu için ayrı ayrı sayfa açmanıza gerek yok. Zil sesinin site Ana sayfasından oynatıp dinleyebilirsiniz.

Ayrıca Zedge’nin sunduğu en büyük avantajlardan biri de ücretsiz mobil uygulamaya sahip olması. Size uygun Android ve iOS uygulamasını telefonunuza yükleyerek istediğiniz zil sesini kolayca bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

 

2. Notification Sounds

ücretsiz zil sesi

Notification Sounds sitesi üzerinde kategoriler halinde bizlere sunulan binlerce farklı zil sesinden istediğimizi indirebiliriz. Kategoriler halinde bizlere sunulan zil sesleri oynat butonuna basarak zil seslerini dinleyebiliriz.

Notification Sounds sitesinde maalesef herhangi bir mobil uygulama indiremiyoruz. Eğer Android kullanıyorsanız direkt site üzerinden indirme yapabilirsiniz. iPhone kullanıyorsanız bilgisayarınıza indirip daha sonra iTunes ile telefonunuza atabilirsiniz.

 

3. Melofania

ücretsiz zil sesi

Melofania sitesinde var olan zil seslerinde arama yaparak size en uygun zil seslerini seçebilirsiniz. Ayrıca siteye kendiniz bir müzik yükleyip düzenleyebilir, heme telefonunuzda kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sitede yer alan taglar (etiketler) sayesinde müzik kulağınıza uygun zil sesleri edinebilirsiniz.

Hemen belirtelim, aynı şekilde Android kullanıcıları zil seslerini direkt telefonlarında kullanmaya başlayabilir, ancak iPhone kullanıcıları iTunes ile indirdikleri zil seslerini telefonlarına atabilirler.

 

4. MyTinyPhone

ücretsiz zil sesi

Neredeyse yarım milyon zil sesine ev sahipliği yapan ve ziyaretçilerinin kullanımına sunan MyTinyPhone ile listemize devam ediyoruz.

Zil seslerini Rock, Country, Dance gibi kategorilere ayıran İnternet sitesinden kendi zevkinize uygun telefon zil sesini bulabilirsiniz.

Kullanmak istediğiniz ücretsiz zil sesi ni MP3 ve ya M4R formatında indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

5. audiko.net

ücretsiz zil sesi

Ücretsiz zil sesi listemizin son sırasında bulunan audiko.net sitesi ile listemizi bitiriyoruz. Maalesef ülkemizde erişime kapalı olan site ile, dilediğiniz zil sesini kolayca bulabilirsiniz.

Kullanımı gayet hızlı ve kolay olan audiko.net sitesinin Android ve iOS mobil uygulamalarını indirip hemen telefonunuzda kullanmaya başlayabilirsiniz.

Android kullanıcıları uygulamayı ücretsiz olarak kullanabilirken, iPhone kullanıcılarının uygulamayı kullanabilmesi için ücret ödemesi gerektiğini hatırlatıyoruz.


 

5 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz