Vodafone Bedava Dakika Kazanma Yolları

472
0
Vodafone-Bedava-Dakika

Bu makalemizde siz değerli okurlarımıza telefon operatörlerimizden olan vodafone bedava dakika kazanma yöntemlerini anlatacağız.

Vodafone Bedava Dakika Kazanma

Vodafone son yıllarda geliştirdiği altyapısı ile birçok aboneye sahip olmayı başarmıştır. Vodafone iletişim teknolojisiyle dünyanın en büyük GSM şirketleri arasında yer almaktadır. Vodafone abonelerine sürpriz hediyelerde sunmaktadır. Vodafone ücretsiz dakika kazanma ve ücretsiz internet kazanmak isteyenler için geniş seçenekler sunmaktadır.

2019 yılında bonelerine birçok konuşma dakikası hediye ederken Vodafone dakika kazanma fırsatı 2021 yılında da devam ediyor. Vodafone bedava dakika kazanma 2021 yılında faturalı ve faturasız hatlar için oldukça kazançlı geçeceğe benziyor. Vodefone’dan bedava dakika kazanmak için abonelerin yapması gereken birkaç farklı yöntem vardır.

Vodafone Yanımda Uygulaması

Vodafone abonelerine en fazla kazandıran uygulamalarından birisi de Vodafone yanımda uygulamasıdır. Cep telefonunuza indireceğiniz Vodafone Yanımda uygulaması ile Vodafone hediye dakika kazanma şansınız artıyor. Vodafone hediye dakika 2021 yılında da devam ediyor. Vodafone Yanımda uygulamasında

Bana Ne Var seçeneği ile her hafta bedava dakika Vodafone 2021 yılında dakika, internet, SMS ve indirim kuponu kazandırmaya devam ediyor. Vodafone aboneleri ister faturalı isterse faturasız hatlarından bu uygulamayı kullanarak bedava dakikalar kazanabilir.

Vodafone Yanımda uygulaması Vodafone aboneleri tarafından en fazla kullanılan ve en fazla kazandıran kampanyalara ulaşmak için başvurulan bir uygulamadır. Vodafone ile ilgi bütün işlemlerinizi Vodafone Yanımda uygulaması ile gerçekleştirmek mümkündür. Vodafone Yanımda uygulamasın indirmek ve kullanmak tamamen ücretsizdir.

Vodafone Hediye Dakika Kazanma

Vodafone hattı sahipleri 500 dakika konuşma hediyesi kazanabilir. Hediye dakika kazanmak için Vodafone aboneleri cep telefonların mesaj bölümünden büyük harfler ile “ KAZAN “ yazarak “ 4455 “ e kısa mesaj atmaları gerekmektedir. Aynı şekilde Vodafone aboneleri 542 dakika kazanmak için hemen cep telefonlarının mesaj bölümünden “ 542DK “ yazıp ücretsiz “ 7000 “’e gönderdiğinde 542 dakika kazanma şansını yakalıyor.

Vodafone dk. bedava kazanmak için abonelerine birçok fırsat sunmaktadır. Bu fırsatlar içerisinde dakika yanında bedava internet kullanımı da bulunmaktadır. Vodafone bu tür uygulamalarla tüm abonelerine binlerce konuşma dakikaları kazandırmaya devam ediyor.

Vodafone Görüşme Kesintisi ile Dakika Kazanma

Vodafone aboneleri görüşmelerinin kesilmesi durumunda görüştükleri sürenin tamamını geri kazanabiliyor. İster Vodafone şebeke içi ister diğer operatörler ile yapacağınız sesli görüşmelerde hatlardan kaynaklanan kesinti durumunda konuştuğunuz dakikalar iade edilmektedir. Vodafone bedava dakika yapma hilesi arayanlar için uzun süreli yaptıkları konuşmaların sonunda hattın kesilmesini sağlamak bütün dakikaları geri kazandıracaktır. Vodafone’un bu cömert uygulaması 2021 yılda da aynen uygulanmaya devam edecektir. Vodafone abonelerinin çekim sıkıntısını en aza indirmek ve kaliteli hizmet sunmak için uygulanan bu yöntem oldukça takdir toplamıştır.

Vodafone Faturalı veya Faturasız Hatlarda Bedava Dakika Kazanma

Vodafone bedava dakika 2021 faturasız hatlarda da devam etmektedir. Faturasız Vodafone aboneleri “Vodafone Yanımda” uygulaması ile bol bol dakika kazanabilir. Bedava dakikaları kazanmak için uygulamada bulunan şans çarkını çevirmek yeterlidir. Şans çarkından bedava dakika yanında bedava internet hakkı ve farklı mağazalarda geçerli indirim kuponları kazanmak mümkündür.

Bu uygulama faturalı ve faturasız hat sahipleri tarafından kullanılmaktadır. Her hafta yeniden çevirerek kazanmaya devam edebilirsiniz. Faturalı ve faturasız Vodafone hattı kullanıcıları Vodafone Yanımda uygulamasını kullanarak birçok kampanya ve fırsattan öncelikle haberdar olup fırsatları yakalayabilir.

Vodafone Yükle Kazan Kampanyası

Vodafone faturasız hat aboneleri her ay yükledikçe bedava dakikalar kazanıyor. Vodafone’dan bedava dakikaları kazanmak için yükleme yapmadan önce cep telefonunuzun kısa mesaj bölümünden “ DAKİKA “ yazmak ve “ 4455”’e göndermek yeterlidir. Bu kampanyadan 100 dakika bedava konuşma hakkı kazanmak mümkün. Vodafone faturasız hattınıza her yüklemenizde yeniden kazanıyorsunuz. Kampanyaya katılmak için gönderilen SMS ücretsizdir. Bu sebeple Vodafone’da yükleyen kazanıyor kazanan kesintisiz konuşmaya devam ediyor.

Vodafone 1000 DK Bedava Kampanyası

Vodafone abonelerinin iletişimi kesilmesin diye 1000 dakika hediye ediyor. Vodafone aboneleri bu kampanyadan 1000 DK kazanmak için hemen cep telefonlarının kısa mesaj bölümüne “ EVET “ yazarak Vodafone’un “ 4000 “ servis numarasına SMS atmaları yeterlidir. Talebin onaylanmasına ait mesaj geldikten sonra Vodafone abonesine bir hafta boyunca kullanabileceği 1000 dakika konuşma süresi hattına tanımlanmış oluyor. Vodafone abonelerine sunmuş olduğu bu kampanyalar ile iletişimde kesintisizliği sağlıyor. Bu da abonelerinin firmaya bağlılığını artıran bir husustur.

Vodafone Freezone Uygulaması Bedava Dakikalar Kazanma

Vodafone tarafından genceler özel olarak geliştirilen bu kampanya ile bedava dakika, internet ve SMS gibi birçok kazanım sağlamak mümkün. Vodafone uygulaması Freezone kampanyasından 250 dakika kazanabilirsiniz. Freezone üzerinden kazanılan 250 dakika konuşma süresi 6 ay boyunca kullanılmaktadır. Vodafone’un bu kampanyasına katılmak oldukça kolaydır. Kampanyaya katılım için Vodafone Yanımda uygulamasına indirerek giriş yapmak yeterlidir. 25 yaş altında bulunan gençler Vodafone ücretsiz dakika kazanmak ve birçok avantajı yakalamak için Freezone uygulamasına yoğun ilgi göstermektedir. Freezone ile konser ve diğer eğlence etkinliklerine ücretsiz katılımı hakkı kazanılabilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here