Ana sayfa Haber Mobil Whatsapp Durumda Müzik Paylaşma Nasıl Yapılır?

Whatsapp Durumda Müzik Paylaşma Nasıl Yapılır?

0
Whatsapp Durumda Müzik Paylaşma Nasıl Yapılır?

Son zamanlarda Whatsapp uygulamasının popüler olmasıyla birlikte insanlar Whatsapp durum müzik ekleme veya Whatsappta durumda müzik paylaşma gibi farklı hikayeler paylaşmaktadır. Ancak bu konuda herkes bilgili değil ve artık sıklıkla karşımıza Whatsapp durumunda müzik nasıl paylaşılır ya da whatsappta müzikli durum nasıl yapılır tarzında sorular çıkmaktadır.

Whatsapp Durumda Müzik Paylaşma

Whatsapp uygulamasının birçok özellikleri bulunmaktadır. Bu özelliklerde biri de Whatsapp durumda şarkı paylaşma olmasıdır. Bunun için neler yapmadınız gerektiğini ve Whatsapp durumda müzik nasıl paylaşılır? Sorularına açıklık getireceğiz.

Whatsapp durumuna müzik koymak için öncelikle Whatsapp uygulamanızı cihazınıza indirmelisiniz. Whatsapp durum özelliğinde yeni sürümünde bu özelliğin aktif olması gerekmektedir. Eğer böyle bir güncelleme henüz gelmediyse, ilerleyen güncellemede Whatsapp durum şarkı paylaşma işlemini sağlayabilirsiniz. Şimdi bunun için birkaç yöntem bulunmaktadır.

Bunlar;

  • Audio Status Maker uygulaması
  • Slayt Gösteri Hazırlayıcı

Bu iki uygulama ile bu işlemi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Audio Status Maker Uygulaması

 

Öncelik olarak bu yöntemi paylaşmak istedik. Şöyle ki bu yöntem, Audio Status Maker uygulamasıdır. Bu uygulamayı önce indirmelisiniz.

Whatsapp durumda müzik paylaşma

Uygulamayı açtığınızda karşınıza Library seçeneği çıkacaktır. Ardından dilediğimiz müzik dosyasını telefonumuzdan inceliyoruz. Sonrasında istediğimiz müziği seçerek dilersek kısaltmalarda yapabiliriz. En son işlem olarak da arka fonda durumunuzda paylaşabilirsiniz.

whatsapp durumda müzik patlaşma

Böylelikle bu yöntemden bahsetmiş olduk.

Slayt Gösteri Hazırlayıcı Uygulaması

İlk yöntemi anlattık aslında oldukça kolay bir yöntemdi. 2. Yöntem ise hemen hemen aynı durumdadır. Şöyle ki, Slayt Gösteri Hazırlayıcı uygulamasını ister Google Play Store’dan veya App Store’dan öncelikle telefonunuza indirmelisiniz. İndirdiğiniz uygulamayı şimdi aşağıda anlatacağımız yöntemle uygulayabilirsiniz.

Paylaşmak istediğiniz resim veya videoyu telefonunuz yardımıyla önce seçmelisiniz. Ardından seçilmiş resimler üzerinden saniye ve yazı fontları değiştirilebilir. Aslında burada amaç saniyeyi yüksek tutmaktır. Resimler üzerinde gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra dilediğiniz şarkıyı, Whatsapp uygulamasında göstermek için müzik dosyasını seçin.

Ayrıca tercih ettiğiniz müziğin sesteki aralığını da seçerek bir isim verebilirsiniz. Böylece yapmış olduğunuz işlemden sonra resimler ve müzikleri birleştirerek video sistemi halinde slayt haline getirebilirsiniz. Oraya çıkan oluşmuş videoyu da direkt olarak Whatsapp uygulamasında paylaşabilirsiniz. Dilerseniz cihazınıza da kaydedebilirsiniz. Böylelikle Whatsappta müzikli durum nasıl yapılır sorusuna da açıklık getirmiş olduk. Umarız yardımcı olabilmişizdir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here