Asus Zenfone 6 Ekran Görüntüsü Alma | Kolay Yöntem

1232
0

Asus Zenfone 6 ekran görüntüsü alma makalemizde sizlere bunun nasıl yapılacağı hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Zenfone Ekran Görüntüsü Alama

Fiyat / performans olarak en üst düzey telefonlardan gösterilen ASUS Zenfone modeli telefonlarda ekran görüntüsü almanın nasıl yapıldığını inceleyeceğiz.

Anlatacağımız işlem sayesinde, tüm Zenfone telefonlarda aynı yöntemi uygulayarak basit ve hızlı bir biçimde ekran görüntüsü alabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Android ile Bilgisayar Arası Kablosuz Dosya Aktarımı


Asus Zenfone 6 Ekran Görüntüsü Alma

asus zenfoneÖncelikle varsayılan olarak bu işlemi yapmak için; telefonun sağ tarafında bulunan “Güç Tuşu” ve “Ses Kısma” tuşuna bir saniye boyunca basıyoruz ve deklanşör sesini duyuyoruz. Çektiğimiz görüntü Telefon Hafızasında Screenshot klasörüne kayıt edilmiş oldu.

 

 

 

 

Şimdi de ASUS Zenfone’numuzda bu işlemin kolay yoldan nasıl yapıldığına bakalım.

asus zenfone 2(1)Ayarlar” menüsüden “ASUS özelleştirilmiş Ayarları” na, oradan “Yeni uygulamalar tuşu” na basıp “Ekranı yakalamak için dokunmaya devam edin” seçeneğini seçiyoruz.

 

 

 

 

 

 

Asus Zenfone 6 Ekran Görüntüsü Alma(2) Bu işlemden sonra ekranın sağ alt kısmında bulunan “Görev” tuşuna 3 saniye bastığımızda ekran  resmini elde etmiş oluyoruz.

 

 

 

 

 

 

Ekran görüntüsü aldığımız bu resimi telefonumuzun galebi bölümünde bulabilirsiniz. Yada telefon belleğindeki Screenshot klasörü altına kayıt edilmiş olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here